Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

137 paczek nielegalnego tytoniu! Kontrabanda w aucie!

Do 3 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna może grozić 59-latce, która w swoim samochodzie posiadała papierosy różnych marek bez polskich znaków akcyzy. Parającą się nielegalnym procederem kobietę zatrzymali Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą z ostrowieckiej komendy. Mundurowi zabezpieczyli łącznie 137 paczek nielegalnego tytoniu.

Zdjęcie ilustracyjne

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą z ostrowieckiej komendy od pewnego czasu podejrzewali, że 59-letnia mieszkanka Ostrowca Świętokrzyskiego, może mieć związek z nielegalnym handlem tytoniem.

W niedzielę, 20 października, mundurowi w trakcie pełnionej służby w rejonie targowiska miejskiego, postanowili sprawdzić swoje przypuszczenia. Podczas przeszukania auta należącego do kobiety, policjanci znaleźli  137 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Nielegalny towar został zabezpieczony, a 59-latkę przewieziono do komendy na przesłuchanie.

Wstępne oszacowano, że parająca się nielegalnym procederem kobieta mogła oszukać Skarb Państwa na kwotę ponad 3000 złotych. Teraz grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Radni KWW Jarosława Górczyńskiego zagłosowali za podwyżką opłat za śmieci! Pomyłka radnego PiS i brak prezydenta na sali!

FAKTY

Od wspólnego świętowania niepodległości, po misję Apollo. Tydzień prac Urzędu Marszałkowskiego w filmowym skrócie! [VIDEO]

FAKTY

Zaginął ostrowczanin! Policja prosi o pomoc!

FAKTY

Wiceprezydent przeprasza za błędy ortograficzne!

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this