Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

137 paczek nielegalnego tytoniu! Kontrabanda w aucie!

Do 3 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna może grozić 59-latce, która w swoim samochodzie posiadała papierosy różnych marek bez polskich znaków akcyzy. Parającą się nielegalnym procederem kobietę zatrzymali Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą z ostrowieckiej komendy. Mundurowi zabezpieczyli łącznie 137 paczek nielegalnego tytoniu.

Zdjęcie ilustracyjne

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą z ostrowieckiej komendy od pewnego czasu podejrzewali, że 59-letnia mieszkanka Ostrowca Świętokrzyskiego, może mieć związek z nielegalnym handlem tytoniem.

W niedzielę, 20 października, mundurowi w trakcie pełnionej służby w rejonie targowiska miejskiego, postanowili sprawdzić swoje przypuszczenia. Podczas przeszukania auta należącego do kobiety, policjanci znaleźli  137 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Nielegalny towar został zabezpieczony, a 59-latkę przewieziono do komendy na przesłuchanie.

Wstępne oszacowano, że parająca się nielegalnym procederem kobieta mogła oszukać Skarb Państwa na kwotę ponad 3000 złotych. Teraz grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this