Znajdź nas na

FAKTY

19 uszkodzonych budynków. 17 osób ewakuowanych. Tak wygląda powiat po burzy!

41 razy wyjeżdżali wczoraj strażacy z naszego powiatu do usuwania skutków burzy, jaka przeszła wczoraj w godzinach wieczornych nad naszymi domami. 19 uszkodzonych budynków, w tym 17 mieszkalnych i wiele powalonych drzew. Z tym przez całą noc musieli zmagać się strażacy.

Zdjęcie ilustracyjne

Jedną z najtrudniejszych akcji strażacy mieli w miejscowości Bodzechów. Jak poinformował nas mł. kpt.Tomasz Duda z PSP Ostrowiec Św

– Jeden dach został zerwany całkowicie w miejscowości Bodzechów tam strażacy musieli ewakuować 17 osób z budynku. Łącznie uszkodzonych zostało 19 budynków w tym 17 mieszkalnych i dwa gospodarcze – powiedział.

Jedno zgłoszenie dotyczyło pożaru wywołanego prawdopodobnie uderzeniem pioruna w miejscowości Szewna. Jak się jednak okazało po dojechaniu strażaków na miejsce ognień powstał poprzez zwarcie instalacji elektrycznej.

W całym powiecie strażacy usuwali skutki burzy i silnego wiatru, który połamał drzewa. W samym Ostrowcu Św. połamane drzewa były na ul. Radwana, os. Ogrody, os. Słonecznym i w okolicach ul. Sandomierskiej.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Joanna Suska: Nie chciałabym żeby na tej sali była uprawiana polityka! Czy Klub „Świt” Ćmielów stał się elementem gry politycznej?

FAKTY

Joanna Gałęzia nowym dyrektorem ds. finansowym ZOZ w Ostrowcu Świętokrzyskim?

FAKTY

Tężnia solankowa w Ćmielowie już pod koniec września!

FAKTY

Pióra i zeszyty zamienili na karabiny, sale szkolne na pole bitwy! Jak wygląda Ostrowiec Świętokrzyski 99 lat po „Cudzie nad Wisłą”?

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this