Znajdź nas na

FAKTY

6000 papierosów i butelka spirytusu!

Pensjonariusz ostrowieckiego DPS-u przyłapany z 17 paczki papierosów bez akcyzy. Zaopatrywał się w nie u jednej z mieszkanek Ostrowca Świętokrzyskiego. Teraz grozi jej wysoka grzywna!

Zdjęcie ilustracyjne

Policjantki wykonujące czynności w ostrowieckim DPS-ie ujawniły wczoraj (12 czerwca) u jednego z pensjonariuszy na 17 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzowych. Okazało się, że 68-latek zaopatrywał się w papierosy u jednej z mieszkanek Ostrowca Św. Po uzyskaniu informacji policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą przystąpili do działania. Odwiedzili także mieszkanie kobiety, która handlowała papierosami, gdzie zabezpieczyli łącznie 6000 sztuk papierosów tj. 238 paczek papierosów różnych marek oraz 497 sztuk papierosów bez opakowań oraz butelkę „trefnego” spirytusu.

fot. Świętokrzyska Policja

59-latka została przewieziona do Komendy, gdzie złożyła wyjaśnienia, natomiast papierosy i alkohol zostały zabezpieczone. Wstępnie oszacowano, że z tytułu niezapłaconego podatku naraziła ona Skarb Państwa na uszczuplenie w kwocie blisko 6,5 tysiąca złotych. Za to przestępstwo grozi jej teraz wysoka grzywna.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Joanna Suska: Nie chciałabym żeby na tej sali była uprawiana polityka! Czy Klub „Świt” Ćmielów stał się elementem gry politycznej?

FAKTY

Joanna Gałęzia nowym dyrektorem ds. finansowym ZOZ w Ostrowcu Świętokrzyskim?

FAKTY

Tężnia solankowa w Ćmielowie już pod koniec września!

FAKTY

Pióra i zeszyty zamienili na karabiny, sale szkolne na pole bitwy! Jak wygląda Ostrowiec Świętokrzyski 99 lat po „Cudzie nad Wisłą”?

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this