Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Alimenciarz i recydywista zatrzymani przez ostrowieckich mundurowych!

Policjanci z ostrowieckiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Jako pierwszy w ręce kryminalnych wpadł 49-latek, który ma do odbycia karę 6 miesięcy pozbawienia wolności za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. Drugim poszukiwanym okazał się 35-letni mieszkaniec gminy Ćmielów. Mężczyzna spędzi w areszcie najbliższy rok za jazdę „na podwójnym gazie” w warunkach recydywy.

Zdjęcie ilustracyjne fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Wczoraj (poniedziałek, 31 stycznia) funkcjonariusze z wydziału kryminalnego ostrowieckiej komendy, zatrzymali na terenie powiatu starachowickiego 49-latka, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Starachowicach. Mieszkaniec gminy Kunów w więziennej celi ma do odbycia karę 6 miesięcy pozbawienia wolności za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego.

Drugi z zatrzymanych, to 35-latek z terenu gminy Ćmielów. Mężczyzna poszukiwany był od 5 miesięcy na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Opatowie. Do jego zatrzymania doszło na terenie powiatu opatowskiego. Jak ustalili stróże prawa, 35-latek najbliższy rok spędzi w areszcie za jazdę na „podwójnym gazie” w warunkach recydywy. 

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this