Znajdź nas na

Subscribe

REKLAMA

BIO przetwory Farmy Świętokrzyskiej dostępne w Carrefour w Galerii Ostrowiec!

– Cieszymy się, że od teraz mieszkańcy Ostrowca Świętokrzyskiego i okolic będą mieli miejsce, w którym bez problemu stacjonarnie zaopatrzą się w nasze bio produkty. To dla nas symboliczne wydarzenie, bo wywodzimy się z Borii, gdzie na ponad 348 hektarach uprawiamy ponad 30 rodzajów ekologicznych warzyw i owoców – mówi Łukasz Gębka, Prezes Farmy Świętokrzyskiej. Od 8 września w nowo otwartym hipermarkecie Carrefour w Galerii Ostrowiec miłośnicy zdrowego odżywiania znajdą bio przetwory, marynaty, kiszonki, zakwasy, smarowidła, dania gotowe, produkty dla dzieci oraz oczywiście świeże bio warzywa i owoce prosto z Farmy Świętokrzyskiej.

Źródło: Farma Świętokrzyska

8 września w galerii Ostrowiec otwarto pierwszy w województwie świętokrzyskim hipermarket Carrefour. To miejsce, to nie lada gratka dla fanów zdrowego odżywiania. Dostępna oferta bio produktów oraz ekologicznych warzyw i owoców jest bardzo szeroka. Jednym z lokalnych dostawców jest Farma Świętokrzyska, która specjalizuje się w bio ofercie. Specjalnością firmy są bio warzywa i owoce oraz m.in. kiszonki, przetwory, dania gotowe.

– Cieszymy się, że od teraz mieszkańcy Ostrowca Świętokrzyskiego i okolic będą mieli miejsce, w którym bez problemu stacjonarnie zaopatrzą się w nasze bio produkty. To dla nas symboliczne wydarzenie, bo wywodzimy się z Borii, gdzie na ponad 348 hektarach uprawiamy ponad 30 rodzajów ekologicznych warzyw i owoców. We własnej przetwórni produkujemy też 70 przetworów, bazujących na zdrowych autorskich recepturach. W nowym Carrefour będzie można zaopatrzyć sięw te produkty oraz dodatkowo nasze niepasteryzowane kiszonki, które świetnie sprawdzają się, gdy chcemy wzmocnić naszą odporność i wesprzeć zdrowie– mówi Łukasz Gębka, Prezes Farmy Świętokrzyskiej.

Produkty z Farmy Świętokrzyskiej dostępne są także w Carrefourze w Galerii Ostrowiec
Źródło: Farma Świętokrzyska

Na otwarcie hipermarketu Carrefour w Galerii Ostrowiec Farma Świętokrzyska przygotowała degustację najwyższej jakości ekologicznych kanapek i niepasteryzowanych bio zakwasów, które cieszyły się dużym zainteresowaniem klientów. Nie zabrakło także sezonowego akcentu – prezentów w postaci ekologicznych dyń Hokkaido. 

Ekologiczne jedzenie od teraz „pod ręką

W nowym sklepie Carrefour klienci mogą znaleźć szeroką ofertę Farmy Świętokrzyskiej: bio przetwory, marynaty, kiszonki, zakwasy, smarowidła, dania gotowe, produkty dla dzieci oraz oczywiście świeże bio warzywa i owoce. 

Wszystkie produkty Farmy Świętokrzyskiej są wegańskie, bezglutenowe i zostały wyprodukowane w Polsce. Powstały na bazie autorskich przepisów firmy, wyłącznie z ekologicznych składników, bez dodatku konserwantów i wzmacniaczy smaków. Posiadają certyfikat rolnictwa ekologicznego – zielony listek, który potwierdza ich najwyższą jakość.

Źródło: Farma Świętokrzyska

Farma Świętokrzyska to jedna z największych polskich firm oferujących ekologiczne warzywa, owoce oraz przetwory, prowadząca certyfikowane ekologiczne gospodarstwo rolne. Firma, która powstała w 2002 roku, aktualnie na 348 hektarach uprawia ponad 30 rodzajów ekologicznych warzyw i owoców. We własnej przetwórni produkuje obecnie ponad 70 produktów bio, bazujących na zdrowych, autorskich recepturach. Farma Świętokrzyska współpracuje zarówno z dużymi sieciami handlowymi, jak i odbiorcami hurtowymi i detalicznymi. Swoje produkty oferuje również we własnym sklepie internetowym BIOzFarmy.pl.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this