Znajdź nas na

PO GODZINACH

„Biogospodarka szansą na zrównoważony rozwój regionów”! Konferencja w formie zdalnej już 24 września. Zaprasza Urząd Marszałkowski!

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematyką biogospodarki na konferencję zdalną podsumowującą projekt RDI2CluB. Planujemy podzielić się rezultatami trzyletniej pracy w ramach międzynarodowego projektu. Postaramy się przybliżyć perspektywy rozwoju biogospodarki w województwie świętokrzyskim, a także przedstawić spojrzenie młodych na biogospodarkę.

Będziemy również mówić o nowych „zielonych” miejscach pracy, które stwarza nam biogospodarka. Już w 2015 r. biogospodarka tworzyła miejsca pracy dla 18 mln ludzi, a do 2030 r. bioprzemysł może stworzyć ok. 1 milion nowych zielonych miejsc pracy, w szczególności na obszarach wiejskich i na terenach przybrzeżnych.

Pamiętajmy, to my wszyscy tworzymy biogospodarkę. Wydarzenie odbędzie się w formie zdalnej, w godz. 10.00-12.00, za pośrednictwem programu Webex. Zainteresowane udziałem osoby proszone są o rejestrację w terminie do 23 września br. za pośrednictwem strony: rdi2club.umws.pl 

Więcej informacji o projekcie na stronie: www.rdi2club.umws.pl

Zapraszamy do udziału!

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this