Znajdź nas na

PO GODZINACH

„Biogospodarka szansą na zrównoważony rozwój regionów”! Konferencja w formie zdalnej już 24 września. Zaprasza Urząd Marszałkowski!

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematyką biogospodarki na konferencję zdalną podsumowującą projekt RDI2CluB. Planujemy podzielić się rezultatami trzyletniej pracy w ramach międzynarodowego projektu. Postaramy się przybliżyć perspektywy rozwoju biogospodarki w województwie świętokrzyskim, a także przedstawić spojrzenie młodych na biogospodarkę.

Będziemy również mówić o nowych „zielonych” miejscach pracy, które stwarza nam biogospodarka. Już w 2015 r. biogospodarka tworzyła miejsca pracy dla 18 mln ludzi, a do 2030 r. bioprzemysł może stworzyć ok. 1 milion nowych zielonych miejsc pracy, w szczególności na obszarach wiejskich i na terenach przybrzeżnych.

Pamiętajmy, to my wszyscy tworzymy biogospodarkę. Wydarzenie odbędzie się w formie zdalnej, w godz. 10.00-12.00, za pośrednictwem programu Webex. Zainteresowane udziałem osoby proszone są o rejestrację w terminie do 23 września br. za pośrednictwem strony: rdi2club.umws.pl 

Więcej informacji o projekcie na stronie: www.rdi2club.umws.pl

Zapraszamy do udziału!

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Koronawirus województwo świętokrzyskie: 17 nowych zakażeń, 6 ozdrowień!

FAKTY

Adam Karolik: Nie przesadzę jeśli powiem: „padamy na pysk”! Brakuje personelu, przybywa zakażonych pacjentów!

FAKTY

Mieszkał w nim dyrektor cukrowni, gościły elity, dziś niszczeje na oczach władz! Czy „pałac administratora” w Częstocicach podzieli losy willi przy Wardyńskiego lub domu Heinego?

FAKTY

Koronawirus województwo świętokrzyskie: 639 zakażeń i 4 zgony!

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this