Znajdź nas na

FAKTY

Ćmielowscy seniorzy podziękowali Joannie Susce: Przy pani burmistrz pozostajemy wciąż młodzi!   

„Nie starzeje się ten, kto nie ma na to czasu” – słowami Benjamina Franklina, Joannie Susce, burmistrzowi Ćmielowa, podziękowali ćmielowscy seniorzy. Dziękowali za opiekę, wspólnie spędzony czas, programy pomocowe, program lekowy, a także Dzienny Dom Senior+ i Klub Seniora . – (…) bo przy pani burmistrz pozostajemy wciąż młodzi – w imieniu ćmielowskich seniorów mówiła Elżbieta Kowalska.

Ćmielowscy seniorzy podczas sesji absolutoryjnej, jaka odbyła się 15 czerwca 2023 roku, podziękowali Joannie Susce, burmistrzowi Ćmielowa Źródło: YT Gmina Ćmielów

Podczas czwartkowej (15 czerwca) sesji Rady Miejskiej w Ćmielowie głos zabrali ćmielowscy seniorzy. W dniu podsumowującym działalność burmistrza (sesja absolutoryjna) dziękowali za okazane im  serce oraz poświęcenie uwagi. 

– Senior ćmielowski to brzmi dumnie. Dzięki pani pracy oraz zaangażowaniu wielu przychylnych pani ludzi – podkreślała Elżbieta Kowalska.  

Dziękowali za wspólnie spędzone chwile, za wycieczki, senioralia, bale karnawałowe, a także podjęte działania, dzięki którym seniorom z gminy Ćmielów żyje się lepiej. 

–  Dziękujemy za pakiet pomocowy w czasie pandemii, w postaci niedostępnych wówczas maseczek i rękawiczek, za pogotowie zakupowe, za Klub Seniora oraz Dzienny Dom Seniora. Wielu z nas ma różne przypadłości i pomimo że nie dajemy się czasem przewrotnemu losowi, to leki są niezwykle potrzebne. Temu też służy dedykowany program lekowy. Wirus covid-19 zebrał swoje żniwo poprzez zabranie naszych najbliższych, pamiętamy kiedy wspierała nas pani w kilkugodzinnych rozmowach telefonicznych. Ten czas to także realizacja kolejnego marzenia, tężni solankowej, która skupia wszystkich tych, których zdrowie jest wartością najważniejszą. Dziękujemy za pilotażowy program biletów komunikacyjnych za 1 zł. Jest to kolejny ukłon w naszym kierunku. Nie wolno zapominać także o opaskach bezpieczeństwa, czy wprowadzeniu tzw. teleopieki. Programy asystenta osoby niepełnosprawnej, opieki wytchnieniowej i opieki 75+ udowadniają każdego dnia, jak człowiek dla człowieka jest ważny – tłumaczyli seniorzy. 

Swoje podziękowanie wyrazili słowami Benjamina Franklina: „Nie starzeje się ten, kto nie ma na to czasu”

– (…) bo przy pani burmistrz pozostajemy wciąż młodzi – podsumowali seniorzy.   

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this