Znajdź nas na

Subscribe

PO GODZINACH

Dołącz do teamu sportowej wizytówki miasta i powiatu! SMS zaprasza na Dzień Otwarty!

Już jutro (6 kwietnia) od godziny 10.00 w Szkole Podstawowej Mistrzostwa Sportowego przy ulicy Żeromskiego 5 w Ostrowcu Świętokrzyskim, odbędzie się Dzień Otwarty. Dla odwiedzających zaplanowano mnóstwo atrakcji, w tym zabawy i konkursy z nagrodami. Warto zabrać ze sobą strój sportowy.

Ostrowiecki SMS to szkoła, która do perfekcji opanowała umiejętność łączenia nauki ze sportem. Na swoim koncie podopieczni wykwalifikowanej kadry mają liczne sukcesy, o których głośno w całej Polsce.

– Połączenie profesjonalnego uprawiania sportu z nauką jest dla nas wyjątkowym wyzwaniem. Staramy się tak organizować zajęcia, aby uczniowie nie marnowali swojego czasu. Dostosowujemy plan lekcji do rytmu treningowego, jeśli poranne treningi odbywają się poza obiektami szkoły, dowozimy uczniów na lekcje. Wszystko po to, aby uczniowie w jak najkrótszym czasie mogli zrobić jak najwięcej. Jeśli przyjrzymy się wynikom egzaminów zewnętrznych, to jesteśmy w tych działaniach bardzo skuteczni – nasi gimnazjaliści należą do najlepszych w mieście czy powiecie, osiągnęliśmy także 100% zdawalność egzaminu maturalnego. W tym przypadku sprawdza się opinia, że uczniowie, którzy mają mniej czasu na naukę ze względu na dodatkowe zajęcia, bardziej się do niej przykładają – mówiła nam w rozmowie z 17 lutego Anna Trojanowska, dyrektor SMS w Ostrowcu Św.

Oferta szkoły skierowana jest do uczniów zainteresowanych piłką siatkową, piłką ręczną, piłką nożną (również dziewcząt!), pływaniem i waterpolo.

– W roku szkolnym 2019/2020 będziemy prowadzić szkolenie młodych sportowców w klasie VI, VII i VIII – tłumaczy Anna Trojanowska.

Dla odwiedzających przygotowano wiele atrakcji, w tym zabawy i konkursy z nagrodami.

– Koniecznie zabierzcie ze sobą strój sportowy. Gwarantujemy aktywne spędzenie czasu w miłej atmosferze i przyjaznym środowisku – dodaje dyrektor.

Wraz z kadrą zarządzającą i gronem pedagogicznym zachęca do nauki i trenowania w szkole podstawowej, która jest sportową wizytówką miasta i powiatu.

– Nasze motto to: S – Sport, M – Marzenia, S – Sukces. Podczas Dnia Otwartego będzie można także spotkać się z kadrą dydaktyczną i trenerską najlepszej szkoły sportowej w województwie świętokrzyskim oraz zwiedzić szkolne obiekty. Do zobaczenia 6 kwietnia. Gorąco zapraszamy – podsumowuje Anna Trojanowska.

Źródło: SMS Ostrowiec Św.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this