Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Driftował na parkingu ostrowieckiego marketu, wśród aut i pieszych! [VIDEO]

Niewiele brakowało a „zabawa” 24-letniego kierowcy BMW, który driftował na parkingu przy jednym z ostrowieckich marketów, mogła zakończyć się tragicznie. Nieodpowiedzialny kierowca nie zwracając uwagi na pieszych i zaparkowane pojazdy, bawił się w najlepsze do czasu niezapowiedzianej wizyty funkcjonariuszy z ostrowieckiej grupy SPEED. Niebezpieczne manewry młodego kierowcy uchwyciły bowiem kamery monitoringu. Teraz jego portfel będzie lżejszy o 5000 zł.

fot. Świętokrzyska Policja

W miniony czwartek (24 marca) na parkingu przy jednym z ostrowieckich marketów 24-letni kierujący pojazdem marki BMW „driftował” pomiędzy zaparkowanymi samochodami oraz przemieszczającymi się pieszymi. Funkcjonariusze z ostrowieckiej grupy „SPEED” weszli w posiadanie nagrania przedstawiającego kierującego pojazdem marki BMW, który wykonywał niebezpieczne manewry, celowo wprowadzając auto w tzw. kontrolowany poślizg. Już następnego dnia ustalili oni tożsamość nieodpowiedzialnego kierowcy niemieckiego auta i złożyli mu natychmiast niezapowiedzianą wizytę. Jak się okazało 24-letni ostrowczanin był mocno zaskoczony widokiem policjantów, którzy na wstępie przypomnieli mu o podstawowych zasadach bezpieczeństwa podczas jazdy. Ponadto uświadomili go, że sposób jego jazdy dopuszczalny jest jedynie na torze wyścigowym lub w specjalnie wyznaczonym do tego celu miejscu. 24-letni mężczyzna za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym został ukarany mandatem karnym w wysokości 5000 złotych

Przypomnijmy, że ostrowiecka grupa „SPEED” powołana została, aby przeciwdziałać niebezpiecznym zachowaniom na drodze i skutecznie poskramiać piratów drogowych, którzy nie przestrzegają prawa. Wyposażona w nowoczesny sprzęt i szybkie radiowozy, każdego dnia czuwa nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Film udostępniony przez KPP w Ostrowcu Św.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this