Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Drugi przetarg na remont Alei 3 Maja ogłoszony!

Dziś (środa, 1 czerwca) ponownie ogłoszone zostało postępowanie przetargowe na przebudowę Alei 3-go Maja w Ostrowcu Świętokrzyskim wraz z przebudową mostu na rzece Kamiennej. Warunki przetargu pozostały niezmienne.

fot. Marzena Gołębiowska/naOSTRO.info

Jak już informowaliśmy Zarząd Województwa Świętokrzyskiego, po wnikliwej analizie wszystkich uwarunkowań związanych z postępowaniem przetargowym, w trosce o środki publiczne, uwzględniając uchwałę Rady Ministrów przedłużającą termin obowiązywania wstępnych promes dotyczących przyznanych środków z budżetu państwa, zdecydował o unieważnieniu postępowania przetargowego na przedsięwzięcie pn. „Rozbudowa drogi wojewódzkiej 754 na odcinku od km 0+000 do 1+912 w Ostrowcu Świętokrzyskim wraz z rozbudową mostu na rzece Kamiennej”.  Jednocześnie postanowił o niezwłocznym ponownym ogłoszeniu nowego postępowania przetargowego i wystąpieniu do Rady Ministrów o dalsze wydłużenie terminu obowiązywania wstępnych promes.

Dziś (środa, 1 czerwca) ponownie ogłoszone zostało postępowanie  przetargowe na przebudowę Alei 3-go Maja w Ostrowcu Świętokrzyskim wraz z przebudową mostu na rzece Kamiennej. Warunki przetargu pozostały niezmienne. Oferty należy składać do 4 lipca 2022 r. 

– Trzymam kciuki za to, żeby to było szczęśliwie ostatnie postępowanie przetargowe na naszą drogę – komentuje Magdalena Zieleń, radna Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego.

Przypomnijmy, że inwestycja obejmie swym zakresem kompleksową przebudowę odcinka od mostu na Alei 3 Maja, do skrzyżowania z Aleją Jana Pawła II wraz z budową nowego mostu przez rz. Kamienną, z nowymi funkcjonalnymi skrzyżowaniami z drogami powiatowymi i gminnymi. W ramach inwestycji mają powstać także nowe parkingi, sygnalizacja świetlna, ścieżki rowerowe i chodniki.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this