Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Dwie szklane „lufki”, kruszarka i 7 nasion!

Dwaj ostrowczanie, w wieku 18 i 22 lat odpowiedzą za posiadanie, a jeden z nich dodatkowo za rozprowadzanie narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie blisko 3,5 grama marihuany oraz akcesoria do porcjowania i zażywania narkotyków. Akcja policji miała miejsce na ostrowieckim osiedlu Stawki.

naOSTRO.info

W miniony poniedziałek ( 11 lutego) w godzinach wieczornych kryminalni z ostrowieckiej komendy udali się w rejon jednego z bloków na osiedlu Stawki. Z posiadanych przez nich informacji wynikało, że w jednej z klatek schodowych przebywają osoby mogące zażywać narkotyki.

Na miejscu w piwnicy funkcjonariusze zastali 22-latka, dwoje 18-latków oraz 15-latka. 18-letni mężczyzna posiadał przy sobie foliowe zawiniątko z zawartością suszu roślinnego. Policjanci ustalili wstępnie, że jest to marihuana w ilości ponad 1 grama.

Policjanci ujawnili przy nim dodatkowo dwie szklane „lufki”, kruszarkę oraz 7 nasion. Przy jego 18-letniej koleżance znaleźli kruszarkę oraz foliowe zawiniątko z zawartością suszu roślinnego, który również zidentyfikowany został wstępnie, jako marihuana w ilości ponad 2 gramów.

18-latek, 22-letni mężczyzna oraz ich 18-letnia znajoma zostali zatrzymani. Policjanci z Wydziału Kryminalnego ustalili, że znalezione przy kobiecie narkotyki oraz kruszarka należą do jej 22-letniego znajomego, który dodatkowo odpowie za czterokrotne udzielanie narkotyków swoim znajomym, w tym również 15-latkowi. Za to zgodnie z ustawą o Przeciwdziałaniu Narkomanii grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności. 18-latek odpowie natomiast za posiadanie narkotyków za co grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Źródło: KPP Ostrowiec Świętokrzyski

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this