Znajdź nas na

REKLAMA

Farma Świętokrzyska wspiera uchodźców z Ukrainy!

Zatrudniająca wielu obywateli Ukrainy, Farma Świętokrzyska włączyła się w pomoc uchodźcom, którzy uciekając przed wojną, szukają schronienia w Polsce.

Źródło: Farma Świętokrzyska

Mieszkańcy Ukrainy, uciekając przed wojną, schronienie i bezpieczną przystań znajdują na terytorium Polski. W pomoc uchodźcom włącza się Farma Świętokrzyska.

– W Farmie Świętokrzyskiej pracuje wielu Ukraińców. Całym sercem solidaryzujemy się z naszymi pracownikami, współpracownikami oraz ich rodzinami. Podejmujemy również działania by pomóc tym, którzy uciekają do Polski oraz tym, którzy zostali jeszcze w Ukrainie. Zapewniamy transport osobom, które przyjeżdżają do naszego kraju i przewozimy ich z granicy do mieszkań i domów w naszej gminie. Jako firma przekazujemy produkty potrzebującym. Prowadzimy również wewnętrzną zbiórkę, w której każdy z naszych pracowników może sam włączyć się w pomoc Ukraińcom. Mamy głęboką nadzieję, że ta wojna jak najszybciej się zakończy – mówi Łukasz Gębka, Prezes Farmy Świętokrzyskiej.

***

Farma Świętokrzyska to jedna z największych polskich firm oferujących ekologiczne warzywa, owoce oraz przetwory, prowadząca certyfikowane ekologiczne gospodarstwo rolne. Firma, która powstała w 2002 roku, aktualnie na 348 hektarach uprawia ponad 30 rodzajów ekologicznych warzyw i owoców. We własnej przetwórni produkuje obecnie ponad 70 produktów bio, bazujących na zdrowych, autorskich recepturach. Farma Świętokrzyska współpracuje zarówno z dużymi sieciami handlowymi, jak i odbiorcami hurtowymi i detalicznymi. Swoje produkty oferuje również we własnym sklepie internetowym BIOzFarmy.pl.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this