Znajdź nas na

Subscribe

PO GODZINACH

Jak spotkanie z nietoperzem, to tylko w Rezerwacie Krzemionki!

To będą niezwykłe warsztaty z nietoperzem w roli głównej. Miłośnicy tych wdzięcznych ssaków będą mogli poznać ich zwyczaje, natomiast wszyscy, ci, którzy nie do końca są do nich przekonani, usłyszą dlaczego i jak bardzo pożyteczne są te ssaki. Zajęcia odbędą się 16 listopada w Muzeum Archeologicznym i Rezerwacie Krzemionki (Sudół 135a). Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja. Koszt zajęć 5 zł od osoby.

Grafika ilustracyjna

Nietoperze są zwierzętami, o których wciąż wiemy bardzo mało. Najwyższa pora to zmienić. Dlatego też Muzeum Archeologiczne i Rezerwat Krzemionki zapraszają na spotkanie z nietoperzem. Wszystko po to, aby móc bliżej poznać tego jedynego latającego ssaka.

W podziemnej trasie turystycznej nietoperze są częstymi „gośćmi” chociażby z tego powodu, że chętnie hibernują w kopalniach. Te piękne stworzenia nie cieszą się dobrą sławą, często pojawiają się na kartach mrocznych ludowych baśni. Warto jednak wiedzieć, że są to pożyteczne ssaki. O tym dlaczego będzie można przekonać się już w najbliższą sobotę, 16 listopada.

Zdjęcie ilustracyjne

Wszyscy miłośnicy przyrody będą mogli poznać różne nieznane fakty z życia nietoperzy i obalić wiele mitów z nimi związanych. Elementem spotkania będzie już tradycyjnie warsztat plastyczny.

Zajęcia odbędą się w Muzeum Archeologicznym i Rezerwacie Krzemionki (Sudół 135a), o godzinie 11.00, czas trwania: 1,5-2 godziny, koszt 5 zł od osoby.
Udział w zajęciach możliwy jest tylko po wcześniejszej rezerwacji pod nr 41 330 45 50, 669 970 499 lub adresem email: promocja@krzemonki.info.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this