Znajdź nas na

Subscribe

PO GODZINACH

Jak spotkanie z nietoperzem, to tylko w Rezerwacie Krzemionki!

To będą niezwykłe warsztaty z nietoperzem w roli głównej. Miłośnicy tych wdzięcznych ssaków będą mogli poznać ich zwyczaje, natomiast wszyscy, ci, którzy nie do końca są do nich przekonani, usłyszą dlaczego i jak bardzo pożyteczne są te ssaki. Zajęcia odbędą się 16 listopada w Muzeum Archeologicznym i Rezerwacie Krzemionki (Sudół 135a). Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja. Koszt zajęć 5 zł od osoby.

Grafika ilustracyjna

Nietoperze są zwierzętami, o których wciąż wiemy bardzo mało. Najwyższa pora to zmienić. Dlatego też Muzeum Archeologiczne i Rezerwat Krzemionki zapraszają na spotkanie z nietoperzem. Wszystko po to, aby móc bliżej poznać tego jedynego latającego ssaka.

W podziemnej trasie turystycznej nietoperze są częstymi „gośćmi” chociażby z tego powodu, że chętnie hibernują w kopalniach. Te piękne stworzenia nie cieszą się dobrą sławą, często pojawiają się na kartach mrocznych ludowych baśni. Warto jednak wiedzieć, że są to pożyteczne ssaki. O tym dlaczego będzie można przekonać się już w najbliższą sobotę, 16 listopada.

Zdjęcie ilustracyjne

Wszyscy miłośnicy przyrody będą mogli poznać różne nieznane fakty z życia nietoperzy i obalić wiele mitów z nimi związanych. Elementem spotkania będzie już tradycyjnie warsztat plastyczny.

Zajęcia odbędą się w Muzeum Archeologicznym i Rezerwacie Krzemionki (Sudół 135a), o godzinie 11.00, czas trwania: 1,5-2 godziny, koszt 5 zł od osoby.
Udział w zajęciach możliwy jest tylko po wcześniejszej rezerwacji pod nr 41 330 45 50, 669 970 499 lub adresem email: promocja@krzemonki.info.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Dyrektorzy ostrowieckiego szpitala lekceważą zasady bezpieczeństwa! Na co jeszcze stać Andrzeja Gruzę?

FAKTY

Czeski film w ostrowieckim szpitalu!

FAKTY

Koronawirus Świętokrzyskie! Kolejny zakażony z powiatu ostrowieckiego!

FAKTY

Kobieta z powiatu ostrowieckiego zakażona koronawirusem!

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this