Znajdź nas na

Subscribe

GMINA ĆMIELÓW

Jedyna 100-latka w gminie Ćmielów! Swoje urodziny świętowała 1 lutego!

– 100 lat to piękny wiek, nacechowany szczególną wartością, którą tworzyły lata doświadczenia, naznaczone blaskiem i cieniem codziennego życia. To przeogromna skarbnica prawdy, źródło nadziei z której korzystały, czerpiąc wiedzę i dojrzałość najdroższe Pani osoby. Pani jubileusz jest także szczególnym powodem do dumy mieszkańców i władz samorządowych Gminy Ćmielów – napisała w liście gratulacyjnym z okazji 100 rocznicy urodzin pani Marty Kasińskiej, mieszkanki gminy Ćmielów, Joanna Suska, burmistrz Ćmielowa.

Od lewej: Justyna Bajerczak, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Ćmielowie, Pani Marta Kasińska, dostojna jubilatka i Tomasz Neyman, Sekretarz Miasta i Gminy w Ćmielowie fot. Urząd Miasta i Gminy w Ćmielowie

Takie uroczystości nie zdarzają się często. Pani Marta Kasińska, to aktualnie jedyna mieszkanka gminy Ćmielów, która skończyła 100 lat. Swoje urodziny obchodziła 1 lutego. Nie zabrakło tortu urodzinowego, a także listu gratulacyjnego od Joanny Suski, burmistrza Ćmielowa, który na ręce dostojnej jubilatki przekazali Tomasz Neyman, Sekretarz Miasta i Gminy w Ćmielowie wraz z Justyną Bajerczak,  kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego w Ćmielowie.

– To również dla mnie wyjątkowa okazja ku temu by złożyć Pani najserdeczniejsze gratulacje i życzenia dobrego zdrowia, bowiem jest ono cenniejsze od wszelkiego bogactwa. Ciesząc się z Panią i Rodziną tymi pięknymi urodzinami, życzę jeszcze wielu długich lat życia w otoczeniu Rodziny, Przyjaciół i satysfakcji z własnego, dobrze przeżytego życia –  napisała w liście gratulacyjnym Joanna Suska.  

List Gratulacyjny od Joanny Suski, burmistrza miasta i gminy w Ćmielowie
fot. Urząd Miasta i Gminy w Ćmielowie

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this