Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Jesteście ciekawi gdzie i kiedy wyjeżdżał prezydent Ostrowca Św.? Zapytaliśmy o jego podróże służbowe!

Nie od dziś wiadomo, że prezydenci miast lubią podróże służbowe. Koszty wyjazdów w delegacje wynoszą krocie. W Urzędzie Miasta w Ostrowcu Św. zapytaliśmy o wykaz delegacji i poleceń wyjazdów służbowych, w których uczestniczył Jarosław Górczyński. Od 1 stycznia 2019 roku do 30 września 2019 roku Jarosław Górczyński odbył 9 podróży służbowych.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

W okresie od 11 do 13 stycznia 2019 roku wyjechał służbowo zagranicę do Gennevilliers – miasta partnerskiego we Francji. Wysokość pobranej diety wynosiła 265,89 zł. 14 lutego 2019 r. brał udział w posiedzeniu Komisji Finansów Związku Miast Polskich w Warszawie, 28 lutego – spotkał się z prezydentem miasta Lublina, 5-6 marca 2019 przebywał na Zgromadzeniu Ogólnym Związku Miast Polskich w Poznaniu, 6 kwietnia – na posiedzeniu Zarządu Związku Miast Polskich w Gliwicach. W kalendarzu pod datą 9-10 maja, zapisane zostało szkolenie obronne w Cedzynie, 15 maja – spotkanie w Narodowym Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Od 2 do 4 czerwca 2019 roku przebywał na posiedzeniu Zarządu Związku Miast Polskich w Gdańsku. 18-19 września na kolejnym posiedzeniu Zarządu Związku Miast Polskich w Inowrocławiu.

– Odnośnie delegacji wymienionych w pkt 2-9 ( wszystkie z wyjątkiem podróży do Francji przyp. red.) informuję, że Prezydent Miasta nie otrzymał diety ani zwrotów kosztów związanych z tymi wyjazdami – czytamy w odpowiedzi pod jaką z upoważnienia prezydenta miasta podpisała się Anna Niedbała, sekretarz miasta Ostrowca Św.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this