Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Jutro Ostrowieckie Biegi Niepodległości! Uwaga na utrudnienia w ruchu!

Już jutro, 11 listopada, na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego odbędą się Ostrowieckie Biegi Niepodległości 2019. Z płyty głównej Miejskiego Stadionu Sportowego KSZO ruszy bieg na 10 km oraz marsz nordic walking na 5 km. Trasa biegów przebiegać będzie ulicami naszego miasta. Kierowcy muszą przygotować się na utrudnienia w ruchu. Tego dnia ostrowieccy policjanci czuwać będą nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników imprezy, a także pilnować by nie doszło do zakłócenia ładu i porządku publicznego.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Na utrudnienia w ruchu kierowcy powinni przygotować się w godzinach od 12.30 do 14.30. Na części odcinków będzie obowiązywać projekt czasowej organizacji ruchu. Wyznaczone zostaną objazdy.

Trasa 10-kilometrowego biegu połączy dolną i górną część miasta. Przebiegać będzie kolejno ul. Świętokrzyską do Ronda 25-lecia NSZZ Solidarności, ul. Traugutta do Ronda Republiki Ostrowieckiej, kładką pieszą równoległą do wiaduktu w ciągu Alei 3 Maja do Ronda Powstania Styczniowego, Aleją 3 Maja, ul. Okólną, ul. Denkowską, ul. Chrzanowskiego, ul. Polną, ul. Iłżecką, przez Rynek Miasta, ul. Starokunowską, ul. Sienkiewicza, ul. Mickiewicza, ul. Żabią do Ronda Powstania Styczniowego i dalej tą samą drogą do mety – kładką pieszą równoległą do wiaduktu w ciągu Alei 3 Maja, ul. Traugutta i ul. Świętokrzyską do Miejskiego Stadionu Sportowego KSZO.

Trasa Biegu Nordic Walking na Alei 3 Maja na wysokości Kina Etiuda skręci w Park Miejski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego i znów połączy się z biegiem na ul. Mickiewicza.

Mundurowi apelują do osób, które będą poruszały tego dnia po ulicach naszego miasta o zachowanie ostrożność i zwracanie uwagi na oznakowanie oraz stosowanie się do poleceń wydawanych przez policjantów.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

W noc grudniową szła Maryja, pukała do drzwi i pytała: Czy otworzysz? Czy otworzysz mi? Wigilia u bałtowskich Seniorów! [ZDJĘCIA]

FAKTY

Piątek, 13 szczęśliwy dla mieszkańców gminy Kunów! Nowa droga łącząca Miłkowską Karczmę i Kurzacze to dla nich okno na świat! [ZDJĘCIA]

FAKTY

Podatki nie wzrosną, większa kasa do budżetu gminy też nie wpłynie!

FAKTY

Biznes z ludzką twarzą! Dyskutowali o ekonomii społecznej [ZDJĘCIA]

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this