Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Jutro Ostrowieckie Biegi Niepodległości! Uwaga na utrudnienia w ruchu!

Już jutro, 11 listopada, na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego odbędą się Ostrowieckie Biegi Niepodległości 2019. Z płyty głównej Miejskiego Stadionu Sportowego KSZO ruszy bieg na 10 km oraz marsz nordic walking na 5 km. Trasa biegów przebiegać będzie ulicami naszego miasta. Kierowcy muszą przygotować się na utrudnienia w ruchu. Tego dnia ostrowieccy policjanci czuwać będą nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników imprezy, a także pilnować by nie doszło do zakłócenia ładu i porządku publicznego.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Na utrudnienia w ruchu kierowcy powinni przygotować się w godzinach od 12.30 do 14.30. Na części odcinków będzie obowiązywać projekt czasowej organizacji ruchu. Wyznaczone zostaną objazdy.

Trasa 10-kilometrowego biegu połączy dolną i górną część miasta. Przebiegać będzie kolejno ul. Świętokrzyską do Ronda 25-lecia NSZZ Solidarności, ul. Traugutta do Ronda Republiki Ostrowieckiej, kładką pieszą równoległą do wiaduktu w ciągu Alei 3 Maja do Ronda Powstania Styczniowego, Aleją 3 Maja, ul. Okólną, ul. Denkowską, ul. Chrzanowskiego, ul. Polną, ul. Iłżecką, przez Rynek Miasta, ul. Starokunowską, ul. Sienkiewicza, ul. Mickiewicza, ul. Żabią do Ronda Powstania Styczniowego i dalej tą samą drogą do mety – kładką pieszą równoległą do wiaduktu w ciągu Alei 3 Maja, ul. Traugutta i ul. Świętokrzyską do Miejskiego Stadionu Sportowego KSZO.

Trasa Biegu Nordic Walking na Alei 3 Maja na wysokości Kina Etiuda skręci w Park Miejski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego i znów połączy się z biegiem na ul. Mickiewicza.

Mundurowi apelują do osób, które będą poruszały tego dnia po ulicach naszego miasta o zachowanie ostrożność i zwracanie uwagi na oznakowanie oraz stosowanie się do poleceń wydawanych przez policjantów.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this