Znajdź nas na

Subscribe

SPORT

Klub KSZO1929 Ostrowiec Św pozyskał nowego napastnika!

Miedź Legnica, Chrobry Głogów, Górnik Łęczna, a także macierzysty klub – Broń Radom, to tylko kilka klubów, w których grał nowy napastnik KSZO1929 Ostrowiec Św., 24-letni Jakub Chrzanowski.

Fot. KSZO1929 Ostrowiec Św.

Szeregi KSZO1929 Ostrowiec Św. zasilił kolejny zawodnik. Jest nim Jakub Chrzanowski, który mimo kontuzji, jakiej nabawił się jeszcze w listopadzie ubiegłego roku trenuje z ostrowieckim zespołem na pełnych obrotach. Jak zapewnia Marcin Wróbel, trener KSZO 1929 Ostrowiec Św., Jakub jest świetnie zmotywowany i bardzo głodny gry w piłkę.

– Liczymy na to, że będzie wzmocnieniem zespołu, wniesie do drużyny jakość. Widać, że chłopak chce pracować. Przyszedł do nas i tak naprawdę nie rozmawialiśmy o finansach tylko o tym, że chce wrócić do grania i to mnie tak przyciągnęło do niego – powiedział Marcin Wróbel.

Jak zapewniał trener kadra KSZO1929 będzie cierpliwie czekać aż Jakub Chrzanowski będzie w 100% gotowy do gry i jeszcze bardziej wzmocni zespół. Trener ma dyspozycji wielu piłkarzy pełnych pozytywnej sportowej złości.

– Mam tu chłopaków, którzy są pozytywnie „zdenerwowani”, bo nie grają – dodaje Marcin Wróbel. Kiedy nowy zawodnik wyjdzie na murawę boiska?

– Zobaczymy, kogo będę miał do dyspozycji. Po ostatnim meczu lekkie urazy się pojawiły. Zobaczymy, jeżeli on będzie gotowy i będzie dla niego miejsce, to nie mówię nie, zobaczymy. Nie chcę stawiać takich deklaracji na ten czas – podsumowuje Marcin Wróbel.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this