Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Kolejny alarm bombowy w ostrowieckiej skarbówce!

Dokładnie tydzień po informacji o alarmie bombowym w Urzędzie Skarbowym w Ostrowcu Świętokrzyskim, służby zostały po raz kolejny postawione w stan gotowości. Maila z informacją o ładunku wybuchowym otrzymała jedna z pracownic ostrowieckiego fiskusa.

Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

– Ewakuowano około 80 osób. Są to pracownicy i petenci Urzędu Skarbowego w Ostrowcu Świętokrzyskim – poinformował Sylwester Kaniewski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim.


Dzisiaj o godzinie 10.23 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim otrzymał informację że w Urzędzie Skarbowym w Ostrowcu Świętokrzyskim znajduje się bomba. Scenariusz był dokładnie taki sam, jak tydzień temu.

– Jedna z pracownic Urzędu Skarbowego otrzymała wiadomość mailową, o tym, że w budynku ostrowieckiej skarbówki została podłożona bomba – tłumaczy oficer prasowy.


Na miejsce skierowano funkcjonariuszy policji, a także inne służby w tym straż pożarną, pogotowie ratunkowe, pogotowie gazowe i energetyczne, a także sapera z grupy minersko-pirotechniczno.

Prace Urzędu Skarbowego po raz kolejny zostały sparaliżowane.

Przypomnijmy, że za wywołanie fałszywego alarmu grozi od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this