Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Kradł elektronarzędzia i akcesoria motocyklowe! Wpadł w ręce ostrowieckich mundurowych!

Jego łupem padły elektronarzędzia, sprzęt elektroniczny oraz akcesoria motocyklowe. Mowa o włamywaczu, który pod koniec grudnia ubiegłego roku okradł jeden z niezamieszkałych domów w gminie Bodzechów. W miniony czwartek (3 marca) mężczyzna wpadł w ręce ostrowieckich mundurowych. Po nocy spędzonej w więziennej celi usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem.

fot. Świętokrzyska Policja

Pod koniec grudnia ubiegłego roku ostrowieccy policjanci zostali powiadomieni o włamaniu do niezamieszkałego domu, znajdującego się na terenie gminy Bodzechów. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że z wnętrza zniknęły m.in. elektronarzędzia, sprzęt elektroniczny oraz akcesoria motocyklowe. Pokrzywdzony wartość strat wycenił na kwotę blisko 17 000 złotych. 

Na sprawiedliwość nie trzeba było długo czekać. W miniony czwartek (3 marca) policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ostrowieckiej komendy ustalili i zatrzymali podejrzanego. Okazał się nim dobrze znany stróżom prawa 28-latek. Mężczyzna po nocy spędzonej w więziennej celi usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Śledczy  ustalają czy mężczyzna odpowiada także za inne podobne przestępstwa. Za kradzież z włamaniem grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this