Znajdź nas na

FAKTY

Krystian Krasowski, prezes OMZZPP w Ochronie Zdrowia złożył zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa przez Tomasza Kopca!

Krystian Krasowski, prezes Ogólnopolskiego Międzyzakładowego Związku Zawodowego Personelu Pomocniczego w Ochronie Zdrowia złożył dziś (poniedziałek, 14 lutego) zawiadomienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa przez Tomasza Kopca, dyrektora naczelnego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Ostrowcu Świętokrzyskim. Zarzuty dotyczą m.in. ujawnienia danych wrażliwych, dotyczących Krystiana Krasowskiego, który pracował kiedyś w ostrowieckim szpitalu oraz utrudnianie pracy Związkowi Zawodowemu.

Krystian Krasowski, prezes Ogólnopolskiego Międzyzakładowego Związku Zawodowego Personelu Pomocniczego w Ochronie Zdrowia fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Dziś (poniedziałek, 14 lutego) przed ostrowieckim szpitalem odbyła się konferencja prasowa Andrzeja Szejny, Posła na Sejm RP Nowej Lewicy, a także Krystiana Krasowskiego,  prezesa Ogólnopolskiego Międzyzakładowego Związku Zawodowego Personelu Pomocniczego w Ochronie Zdrowia. Konferencja dotyczyła interwencji poselskiej  w związku z podejrzeniem łamaniem praw pracowniczych personelu pomocniczego oraz pielęgniarek w ZOZ w Ostrowcu Św. (więcej informacji wkrótce na naszym portalu). Podczas konferencji prasowej Krystian Krasowski poinformował, że dziś (poniedziałek, 14 lutego) złożył zawiadomienie do Prokuratury Rejonowej w Ostrowcu Świętokrzyskim o popełnieniu przestępstwa przez Tomasza Kopca, dyrektora naczelnego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Ostrowcu Świętokrzyskim.

– Pan dyrektor uderza również w działanie związku zawodowego, na czele którego stoję przez ataki personalne na mnie. W dniu dzisiejszym złożyłem zawiadomienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa, nawet nie o możliwości popełnienia przestępstwa, ale o popełnieniu przestępstwa przez pana dyrektora Kopca. Zarzuty dotyczą ujawnienia danych wrażliwych, moich danych wrażliwych, z moich teczek osobowych, jako pracownika ostrowieckiego szpitala, w którym kiedyś pracowałem oraz utrudniania pracy związku zawodowego. Pan dyrektor Kopiec wiedział o istnieniu związku zawodowego, bo sprawą ostrowieckiego szpitala interesowałem się jako jedyny związek zawodowy. Pan dyrektor był łaskaw odpisać na pismo, które do niego skierowałem jeszcze w listopadzie ubiegłego roku, gdy dowiedziałem się, że nastąpią zwolnienia salowych, natomiast pan dyrektor się dziwi,  zadaje dziwne pytania, kogo ja reprezentuje, kim właściwie jestem – mówił Krystian Krasowski.

Źródło: FB Krystian Karol Krasowski

Dodał, że oprócz zawiadomienia do prokuratury, będzie podejmował inne kroki prawne, tym razem  z powództwa prywatnego.

Komentarze pod adresem Krystiana Krasowskiego pojawiły się także w sobotę ( 12 lutego) na fanpag-u naszego portalu. Tomasz Kopiec, dyrektor ZOZ w Ostrowcu Świętokrzyskim, odpowiadając jednemu z użytkowników napisał m.in. „Liczę, że będzie Pan równie skrupulatnie w poszukiwaniach motywacji zmiany nazwiska przez Pana Lisowskiego na Krasowskiego. I czemu ma służyć ten atak na szpital oraz kto go inspiruje i jakie ma motywacje! Usuwaniem komentarzy pokazujecie Państwo, że go promujecie i chronicie. Chciałbym wiedzieć kim jest ten człowiek i dlaczego musiał ukryć przeszłość!”

Komentarz zamieszczony na fanpag-u naszego portalu przez Tomasza Kopca

Do tematu wrócimy. 

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this