Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Kunowscy policjanci uratowali czworonoga! Podziękowała im właścicielka pupila!

Policjanci z powiatu ostrowieckiego pomagają nie tylko ludziom, ale i zwierzętom. W połowie listopada chorego czworonoga uratowali funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kunowie st. post. Mateusz Ceglarski i post. Krzysztof Kordyka. Kilka dni temu właścicielka uratowanego czworonoga złożyła pisemne podziękowania na ręce Zbigniewa Wilka, Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Kobieta chciała w ten sposób wyrazić swoją wdzięczność za wrażliwość i dobre serce podczas przeprowadzonej interwencji funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Kunowie st. post. Mateusza Ceglarskiego i post. Krzysztofa Kordyka. Stróże prawa we właściwy sposób zareagowali na leżącego na poboczu drogi chorego czworonoga, udzielając mu pomocy i przekazując go pod opiekę weterynarza. Właścicielka pupila mogła go odebrać następnego dnia ze schroniska.

Pies leżał na pasie jezdni. Mundurowi natychmiast podjęli interwencję. Po udzieleniu pomocy zwierzakowi oraz upewnieniu się, że nie posiada żadnych obrażeń na miejsce wezwali weterynarza. Mężczyzna stwierdził, że zna czworonoga. Stan zwierzęcia spowodowany jest chorobą, z którą się zmaga. Pupil został przekazany pod opiekę weterynarza. Następnego dnia został odebrany ze schroniska dla zwierząt przez właścicielkę. Kobieta jest wdzięczna policjantom z Komisariatu w Kunowie za wzorowe przeprowadzenie interwencji. Dzięki nim przestraszony i bezbronny pies uzyskał pomoc.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this