Znajdź nas na

Subscribe

PO GODZINACH

Lech Łodej zaprasza na Gminny Dzień Dziecka do Kunowa!

Już po raz czwarty gmina Kunów przygotowała moc atrakcji dla najmłodszych mieszkańców tej części powiatu ostrowieckiego. Powód jest prosty – Dzień Dziecka. 2 czerwca na najmłodszych mieszkańców gminy Kunów będzie czekać m.in. ścianka wspinaczkowa, dmuchany plac zabaw, malowanie twarzy i włosów, a także konkursy z nagrodami. Impreza rozpocznie się o godzinie 13.00.

Źródło: FB Lech Łodej

Zabawa rozpocznie się w najbliższą niedzielę o godzinie 13.00, a odbywać będzie się na stadionie „Stali” Kunów.

– Od czterech lat na terenie gminy Kunów organizujemy Gminny Dzień Dziecka. Nie inaczej będzie w tym roku. Spotkamy się na stadionie sportowym „Stali” Kunów. Zapraszamy wszystkie dzieci z całej gminy. W programie: mobilna ścianka wspinaczkowa, strzelnica łucznicza, dmuchany plac zabaw, gry i zabawy z nagrodami, malowanie twarzy i włosów, namiot profilaktyczny, ćwiczeni z użyciem alkogogli lub narkogogli, a także poczęstunek dla dzieci – tłumaczy Lech Łodej, burmistrz Kunowa.

Pogoda do zabawy zapowiada się idealnie, a gmina zadbała o to, żeby tego dnia najważniejsze były dzieci. Czego w dniu ich święta, życzy im Lech Łodej?

– Z okazji święta wszystkich dzieci, przede wszystkim życzyłby im, żeby się czuły kochane przez swoich rodziców, przez najbliższych, przez przyjaciół, kolegów i koleżanki. Życzę im, aby czuły się bezpiecznie, a przede wszystkim miały to bezpieczeństwo przez nas, dorosłych, zapewnione. W Dniu Dziecka życzę im dobrej zabawy. Kiedyś w Kunowie tego dnia dzieci występowały, mówiły wiersze, jednak ten czas oczekiwania na wyjście na scenę dzieci, które występowały, jako ostatnie wynosił prawie godzinę. Gdy to zauważyłem, doszedłem do wniosku, że ten dzień należy do dzieci. Nie ma żadnych wierszyków i akademii w dniu ich święta. Są na to inne okazje. W Dniu Dziecka dzieci mają się wesoło i bezpiecznie bawić i tak jest teraz u nas w Kunowie – podsumowuje burmistrz.

Gminny Dzień Dziecka współfinansowany jest ze środków Gminnej Komisji Przeciwdziałania i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz PerfectDoor Sp. z.o.o.

Źródło: Gminne Centrum Informacji w Kunowie

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this