Znajdź nas na

FAKTY

Makabryczne odkrycie w jednym z bloków w Ostrowcu Św.! Nie żyje 40-letni mężczyzna!

W jednym z bloków w Ostrowcu Św. odnaleziono zwłoki 40-letniego mężczyzny. – Policjanci wstępnie ustalili, że do śmierci mężczyzny mogła przyczynić się osoba trzecia, dlatego w tej sprawie został już zatrzymany 35-letni mężczyzna – informuje Ewelina Wrzesień, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Św. Trwają czynności pod nadzorem Policji i prokuratora.

grafika:naOSTRO.info

– Około godziny 14.40 otrzymaliśmy informację, że na klatce schodowej jednego z bloków mieszkalnych, znajdujących się na terenie naszego miasta  leży zakrwawiony mężczyzna – Ewelina Wrzesień, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Św.  

Na miejsce natychmiast udali się ostrowieccy policjanci. Przybyło tam również pogotowie ratunkowe. Niestety lekarz stwierdził zgon 40-letniego mężczyzny, 

– Policjanci wstępnie ustalili, że do śmierci mężczyzny mogła przyczynić się osoba trzecia, dlatego w tej sprawie został już zatrzymany 35-letni mężczyzna –  wyjaśnia Ewelina Wrzesień. 

Na miejscu pracują policjanci , biegły sądowy i prokurator. Prowadzone są czynności, które mają na celu wyjaśnienie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this