Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Marihuana, amfetamina i tabletka ecstasy! 32-letniej ostrowczance grozi do 10 lat pozbawienia wolności!

O posiadanie znacznej ilości narkotyków, podejrzana jest 32-letnia mieszkanka Ostrowca Świętokrzyskiego. Łącznie stróże prawa zabezpieczyli blisko 70 gramów marihuany, kilka porcji amfetaminy i tabletkę ecstasy. Za posiadanie takiej ilości środków odurzających kobiecie grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

fot. Świętokrzyska Policja

W ubiegłym tygodniu ostrowieccy kryminalni na ul. Samsonowicza w Ostrowcu Świętokrzyskim zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Ford. Stróże prawa mieli podejrzenia, że samochodem tym mogą poruszać się osoby trudniące się narkotykowym procederem. Okazało się, że intuicja ich nie zawiodła. Za kierownicą auta siedziała 32-letnia kobieta, przy której stróże prawa ujawnili kilka porcji białego proszku. Przeprowadzone badanie testerem narkotykowym wykazało, że była to amfetamina. Ostrowczanka została zatrzymana i trafiła na pobliską komendę. W toku dalszych przeszukań, w pomieszczeniach należących do 32-latki policjanci zabezpieczyli blisko 70 gramów suszu roślinnego, wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana i tabletkę ekstazy. Substancje trafiły do laboratorium kryminalistycznego, gdzie zostaną poddane specjalistycznej ekspertyzie. Jeszcze tego samego dnia śledczy przedstawili zatrzymanej zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz kilku porcji substancji psychotropowych. Ze swojego zachowania kobieta tłumaczyła się przed prokuratorem.

Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, za posiadanie znacznych ilość środków odurzających lub substancji psychotropowych, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this