Znajdź nas na

Subscribe

SPORT

Należy nam się druga liga!

Z Marcinem Wróblem trenerem piłkarzy KSZO1929 Ostrowiec Św. o celach na rundę wiosenną, sytuacji w klubie, kondycji drużyny i ewentualnych transferach, rozmawialiśmy tuż po sobotnim sparingu ze Stalą Kraśnik

Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Redakcja: Jakie cele stawia Pan sobie i drużynie w tegorocznej rundzie wiosennej?

Marcin Wróbel: Na pewno będziemy chcieli zrobić lepszy wynik, jak w pierwszej rundzie. Jesteśmy ambitni i będziemy chcieli piąć się w tabeli. Zobaczymy czy nam się uda. Gwarantuję, mogę też mówić w imieniu moich trenerów, a także zawodników, że na pewno zrobimy wszystko, żebyśmy byli jeszcze mocniejszą drużyną.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info


R: Czego najbardziej brakuje Panu w ostrowieckiej piłce nożnej?

M.W: Powiem tak – stabilizacji, takiej stabilizacji finansowej. Tak naprawdę borykamy się z tym problemem. Jestem wychowankiem KSZO i chciałbym, żeby ta stabilizacja była, żeby na piłkę nożną nie brakowało pieniędzy. Tradycje mamy bardzo fajne i chcielibyśmy chociaż troszeczkę wrócić do tych miłych chwil, może nie Ekstraklasa, bo na ten czas, to „za wysokie progi”, ale ta druga dla Ostrowca Św. należy się i kibice są spragnieni tej drugiej ligi.

R:  Z których zawodników jest Pan zadowolony i na których Pan najbardziej stawia?

M.W: Ne ten czas wszyscy mają „czystą kartę” i wszyscy pracują na to, żeby znaleźć się w pierwszej  jedenastce. Jestem mile zaskoczony, że na treningach pokazują dużo zaangażowania i już widać tę jakość indywidualną i drużynową. Wszyscy pracują na boisku, mają możliwości pokazać się, dlatego w ich nogach i w głowie jest to, żeby tę jedenastkę wywalczyć.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info


R:  Czy będą jakieś wzmocnienia składu, kolejne transfery?

M.W: Powolutku zamykamy tę kadrę, ale na 99,9% nie mówię,  że nie będzie kolejnego transferu. Jakby się trafił ciekawy zawodnik, z tym, że nie będziemy podejmować decyzji na chybił trafił, będzie to przemyślana decyzja i wtedy taką wartość dodaną, nowy zawodnik wniesie do drużyny.

R:  Dziękuję za rozmowę.   

M.W: Dziękuję.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this