Znajdź nas na

Subscribe

SPORT

Niepewna przyszłość siatkarskiego klubu KSZO Ostrowiec Św S.A.?

Dziś na godz. 17:00 zaplanowano konferencję prasową z udziałem prezesa KSZO Ostrowiec Św. – Mirosława Buszkiewicza, sztabu szkoleniowego i siatkarek. Czego dowiemy się dzisiaj? Jakie wyjaśnienia będą miały władze klubu w odniesieniu do ostatnich wydarzeń? A może to już koniec siatkówki w Ostrowcu Św?

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Na pewno kibice zasługują na wyjaśnienie całej sytuacji. Część z nich ma nadzieję, że ostrowiecka drużyna zagra jeszcze w Lidze Siatkówki Kobiet. Najdziwniejszą  decyzją wywołującą zaskoczenie u części kibiców było zatrudnienie nowego trener Tomasza Kamudy na dwa mecze przed końcem baraży. Jak wówczas twierdził Dawid Ogórek specjalista do spraw marketingu i komunikacji w KSZO Ostrowiec S.A.

– Mamy nadzieję, że to, że dotychczasowy trener zna naszą drużynę i cały czas jest z drużyną oraz doświadczenie i wiedza trenera Kamudy będą mieszanką wybuchową i pomoże to utrzymać się KSZO w lidze.

Otwartym pozostaje również pytanie, jak zmieni się skład drużyny, ile zawodniczek zostanie a ile już jest jedną nogą poza klubem? Sytuacja finansowa klubu, jak wszyscy wiedzą od dawna nie jest najlepsza. Mieszkańcy, nie tylko aktywni kibice KSZO Ostrowiec Św. chcieliby poznać odpowiedź na wiele niewiadomych. Być może jeszcze jest światełko w tunelu dla ostrowieckiej siatkówki? Miejmy nadzieję, że po godzinie 17 będziemy wiedzieć więcej!

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this