Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Nowy tydzień rozpoczną od „Trzeźwego poranka”!

Już jutro, 23 września po raz kolejny, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim przeprowadzą działania pn. „Trzeźwy poranek”. Akcja prowadzona będzie w godzinach od 5.00 do 8.00.

Fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Akcja ma na celu ujawnianie i eliminowanie nietrzeźwych kierowców, a tym samym poprawę bezpieczeństwa na drogach naszego powiatu.

Już jutro  od  godz. 05.00 do 08.00 policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim na drogach powiatu ostrowieckiego będą prowadzili wzmożone działania kontrolne w ramach akcji „Trzeźwy poranek”.

Celem akcji jest wyeliminowanie z naszych dróg tych, którzy siadają za kierownicę po wypiciu alkoholu, który bardzo często jest przyczyną wielu tragicznych zdarzeń drogowych.  Policjanci dążąc do poprawy bezpieczeństwa na drogach, będą prowadzić wzmożone działania kontrolne.

Policjanci apelują do kierujących o trzeźwą jazdę. Nie ma bezpiecznej dawki alkoholu, która byłaby akceptowana z punktu widzenia zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Policjanci przypominają, że w budynku Komendy Powiatowej  Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim znajduje się ogólnodostępny alkomat, gdzie każda osoba może bezpłatnie i szybko dokonać pomiaru trzeźwości. 

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this