Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

O tym, że kradzież nie popłaca przekonał się 54-letni ostrowczanin!

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, który podejrzany jest o kradzież elektronarzędzi z niezamkniętego magazynu na terenie jednej z firm budowlanych w Ostrowcu Świętokrzyskim. Wartość strat pokrzywdzony wycenił na kwotę 1500 złotych.

Źródło: KPP w Ostrowcu Św.

W środę (31 sierpnia), kilka minut przed południem ostrowieccy policjanci zostali powiadomieni o kradzieży elektronarzędzi. Nieznany sprawca po wejściu na teren jednej z firm budowlanych w Ostrowcu Świętokrzyskim z niezamkniętego magazynu dokonał kradzieży elektronarzędzi. Łupem złodzieja padła piła spalinowa i szlifierka. Wartość skradzionego mienia została wyceniona przez pokrzywdzonego na kwotę 1500 złotych. Sprawą natychmiast zajęli się policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ostrowieckiej komendy. 

Ich skrupulatna praca doprowadziła do zatrzymania trzy godziny po zdarzeniu podejrzanego o to przestępstwo. Okazał się nim 54-letni ostrowczanin. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Przedstawiono mu zarzut kradzieży, do której się przyznał.

Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this