Znajdź nas na

FAKTY

Od żłobka w Ostrowcu Świętokrzyskim po Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania! Tydzień prac Urzędu Marszałkowskiego w filmowym skrócie! [VIDEO]

Kolejny tydzień prac Urzędu Marszałkowskiego za nami. „Wody Polskie” wzbogaciły się o trzy nowe nieruchomości, rodzice maluchów z Ostrowca Świętokrzyskiego zyskają żłobek, a uczestnicy świętokrzyskiego programu „Liderzy dla Młodzieży” podsumowali osiągnięcia i zrealizowane projekty. Więcej informacji w filmowym skrócie…

fot. Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

3 notarialne umowy darowizn zawarł samorząd województwa świętokrzyskiego. Nieruchomości przejęło Gospodarstwo Wodne „Wody Polskie”.

Obradował Sejmik Województwa Świętokrzyskiego. Radni przyjęli informację o wykonaniu budżetu w 1 półroczu br. i zatwierdzili zmiany w statucie województwa.

Blisko tysiąc osób skorzysta ze wsparcia w ramach projektów społecznych, dofinansowanych z RPO WŚ. Powstanie żłobek w Ostrowcu Świętokrzyskim, dzienny dom opieki medycznej w Szydłowie i miejsca pracy w przedsiębiorstwach ekonomii społecznej.

Uczestnicy świętokrzyskiego programu „Liderzy dla Młodzieży” podsumowali osiągnięcia i zrealizowane projekty.Dobiegła końca wizyta studyjna touroperatorów z Ukrainy, którzy przebywali w naszym województwie od wtorku. Przedstawiciele sześciu agencji turystycznych zza naszej wschodniej granicy zwiedzali najpiękniejsze i najciekawsze turystycznie zakątki regionu. Z gośćmi spotkał się Marcin Piętak, dyrektor Gabinetu Marszałka Województwa i prezes Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego.

W minionym tygodniu zainaugurowano kolejną edycję programu dla uczniów „Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze”, a także
Świętokrzyską Kartę Zawodowej Rodziny Zastępczej. Wspólnie z uczniami kieleckiego SP nr 1 świętowano także Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Przemysław Długosz: Nowelizacja ustawy o ochronie zwierząt to zamach na polskie rolnictwo! Akcja ulotkowo-informacyjna na targowisku miejskim!

FAKTY

Ostrowiec Św.: Koronawirus w jednej z podstawówek! Zakażona nauczycielka!

FAKTY

Konsultant ds. medycyny rodzinnej: problem z kierowaniem osób z kwarantanny na testy!

FAKTY

39 nowych zakażeń koronawirusem w województwie świętokrzyskim!

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this