Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Ostrowiec Św.: Nie zatrzymał się do kontroli drogowej! Miał przy sobie narkotyki!

Policjanci z ostrowieckiej drogówki przeprowadzili pościg za kierującym Peugeotem, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. 18-letni ostrowczanin zignorował sygnały policjantów, w trakcie ucieczki spowodował kolizję drogową i uderzył w latarnię. Ostatecznie trafił w ręce mundurowych. Wstępne badania wykazały, że znajdował się pod wpływem narkotyków.

Źróodło: Adobe Stock

– Do interwencji doszło wczorajszej nocy. Funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego ostrowieckiej komendy zauważyli wyjeżdżający z osiedla Ogrody pojazd marki Peugeot. Kierujący w trakcie jazdy popełnił kilka wykroczeń więc mundurowi postanowili zatrzymać go do kontroli. Siedzący za kierownicą młody mężczyzna zignorował dawane przez policjantów sygnały i zaczął uciekać – poinformowała Ewelina Wrzesień, oficer prasowy Komendy Powiatowe Policji w Ostrowcu Św. 

Dodaje, że podczas pościgu mężczyzna wielokrotnie łamał przepisy ruchu drogowego. Po kilkuminutowej ucieczce stracił panowanie nad Peugeotem i spowodował kolizję uderzając w latarnię. Następnie kierujący wysiadł z pojazdu i zaczął uciekać pieszo. Policjanci już po chwili zatrzymali 18-latka. Test na zawartość narkotyków wskazał, że w organizmie ostrowczanina znajduje się amfetamina. 

– W trakcie przeszukania francuskiego auta policjanci zabezpieczyli porcję suszu roślinnego, wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzut niezatrzymania się do kontroli drogowej za co grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Niewykluczone, że wkrótce usłyszy on jeszcze inne zarzuty 0 wyjaśnia Ewelina Wrzesień. 

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this