Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Ostrowiecki Banksy zatrzymany! Mężczyzna uszkodził elewacje blisko 15 budynków! Tłumaczył, że za dużo wypił!

Zarzut uszkodzenia mienia o łącznej wartości blisko 18 000 złotych usłyszał graficiarz, który jakiś czas temu uszkodził elewację blisko 15 budynków znajdujących się na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego. Teraz oprócz obowiązku naprawienia szkody grozi mu grzywna i 5 lat więzienia.

Zdjęcie ilustracyjne

W nocy z 29 na 30 czerwca nieznany sprawca zostawił ślad swojej twórczości „artystycznej” malując napisy w postaci graffiti na elewacjach różnych budynków znajdujących się na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego. Jak wynikało ze wstępnych ustaleń, tej nocy wandal uszkodził elewację na 13 blokach mieszkalnych usytuowanych w rożnych zakątkach miasta. Ponadto uszkodził też elewację dwóch innych obiektów należących do prywatnych przedsiębiorców. Łączną wartość strat oszacowano na kwotę blisko 18 000 złotych.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich zajęli się sprawą i rozpoczęli poszukiwania sprawcy tych wyjątkowo szkodliwych społecznie czynów. Śledczy szczegółowo analizowali wszystkie zebrane informacje i dzięki swej wnikliwej pracy dotarli do sprawcy. Okazał się nim 30-letni mieszkaniec miasta. W miniony piątek ostrowiecki graficiarz usłyszał zarzuty. Przyznał się, do popełnienia czynów o jakie jest podejrzany i złożył wyjaśnienia. Swoje zachowanie tłumaczył nadmiarem wypitego alkoholu.

Teraz o jego dalszym losie zadecyduje Sąd. Oprócz obowiązku naprawienia szkody, wysokiej grzywny grozi mu 5 lat więzienia.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Mieszkańcy żalą się na praktyki stosowane w ośrodku zdrowia w Waśniowie! Renata Lipka: Musimy działać zgodnie z prawem!

FAKTY

Miasteczka Ruchu Drogowego uczą poprawnych zachowań na drodze! Kielecki WORD zachęca szkoły i gminy do ich budowania!

FAKTY

Mieszkańcy Woli Grójeckiej mają nową drogę! Czekali na nią 30 lat!

FAKTY

Zaginął Jan Basa! Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach!

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this