Znajdź nas na

Subscribe

PO GODZINACH

Ostrzegali przed dopalaczami. Rozmawiali o bezpieczeństwie!

Ostrowieccy policjanci i przedstawicielka Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Ostrowcu Świętokrzyskim spotkali się z uczestnikami piłkarskiego obozu sportowego z województwa mazowieckiego spędzającymi aktywnie swój czas na terenie powiatu ostrowieckiego.

fot. KPP Ostrowiec Świętokrzyski

Spotkanie, zorganizowano w jednym z ostrowieckich hoteli, a dotyczyło bezpieczeństwa podczas ferii oraz tematyki dotyczącej szkodliwych skutków zażywania dopalaczy.

Jego odbiorcami byli uczestnicy piłkarskiego obozu sportowego z województwa mazowieckiego, którzy ferie zimowe spędzali na terenie naszego powiatu. W ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku” funkcjonariusze promowali odpowiedzialne postawy na stoku oraz uświadamiali o odpowiedzialności prawnej związanej z naruszeniem przepisów obowiązujących na stokach.

Podczas spotkania policjant z Wydziału Ruchu Drogowego poruszył także kwestię bezpieczeństwa dzieci w ruchu drogowym, przypominając o korzyściach jakie płyną z noszenia elementów odblaskowych. Przedstawicielka ostrowieckiego Sanepidu uświadamiała uczestników o szkodliwych działaniach substancji psychoaktywnych oraz o zagrożeniach wynikających z ich używania.

Na zakończenie spotkania policjanci omówili funkcjonowanie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz aplikacji Moja Komenda.

Źródło: KPP Ostrowiec Świętokrzyski

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this