Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Paliło się na Klimkiewiczowskiej! Jedna osoba poszkodowana!

Wczoraj, tuż przed północą, doszło do pożaru w mieszkaniu w budynku wielorodzinnym przy ul. Klimkiewiczowskiej w Ostrowcu Św. W wyniku pożaru jedna osoba została poszkodowana.

fot. KP PSP Ostrowiec Świętokrzyski

Wczoraj, tuż przed północą, doszło do pożaru w mieszkaniu w budynku wielorodzinnym przy ul. Klimkiewiczowskiej w Ostrowcu Św. W wyniku pożaru jedna osoba została ranna.

Akcja ratowniczo-gaśnicza trwała ponad godzinę. Udział w niej brało 11 strażaków. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia strażaków stwierdzono, iż w jednym z mieszkań bloku dwupiętrowego panuje duże zadymienie. Właściciel tego mieszkania znajdował się na zewnątrz budynku. Mężczyzna wymagał pomocy medycznej (został podtruty gazami pożarowymi). Działania strażaków polegały na natychmiastowej kwalifikowanej pomocy medycznej mężczyźnie, ugaszeniu pożaru szafki RTV w mieszkaniu oraz ewakuacji wszystkich mieszkańców bloku (17 osób).

Następnie przewietrzono budynek oraz dokonano pomiarów na obecność substancji szkodliwych w obiekcie. Poszkodowany mężczyzna został zabrany do szpitala przez przybyły na miejsce zdarzenia zespół ratownictwa medycznego. Na tym działania zakończono.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this