Znajdź nas na

FAKTY

Policjant z ostrowieckiej komendy na podium XV Cross Maratonu w Końskich!

Na co dzień służy w Wydziale do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ostrowieckiej komendy. Jednak podczas minionego weekendu udowodnił, że jest też świetnym biegaczem. St. sierżant Norbert Łojek, bo o nim mowa, zajął trzecie miejsce w Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego w Maratonie i pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej podczas XV Cross Maratonu „Przez Piekło do Nieba”, zorganizowanego w Końskich.

fot. Świętokrzyska Policja

St. sierż. Norbert Łojek wielokrotnie udowadniał, że ma silne nogi i serce do walki. Ambitny biegacz tym razem wystartował w XV Cross Maratonie „Przez Piekło do Nieba”, który został zorganizowany przez Oddział PTTK w Końskich. W miejscowości Niebo ostrowiecki policjant zajął trzecie miejsce w Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego w Maratonie i pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej.

fot. Świętokrzyska Policja

 St. sierż. Norbert Łojek na co dzień służy w Wydziale do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ostrowieckiej komendy. Funkcjonariusz  zaliczył fenomenalny występ uzyskując na trasie 42 km 195 m czas 03:19:20, co  pozwoliło mu stanąć na podium. Zajął trzecie miejsce w Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego w Maratonie i pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej. To był już łącznie 6 maraton naszego kolegi, a zarazem pierwszy w tym roku.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this