Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Policjant z ostrowieckiej komendy na podium XV Cross Maratonu w Końskich!

Na co dzień służy w Wydziale do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ostrowieckiej komendy. Jednak podczas minionego weekendu udowodnił, że jest też świetnym biegaczem. St. sierżant Norbert Łojek, bo o nim mowa, zajął trzecie miejsce w Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego w Maratonie i pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej podczas XV Cross Maratonu „Przez Piekło do Nieba”, zorganizowanego w Końskich.

fot. Świętokrzyska Policja

St. sierż. Norbert Łojek wielokrotnie udowadniał, że ma silne nogi i serce do walki. Ambitny biegacz tym razem wystartował w XV Cross Maratonie „Przez Piekło do Nieba”, który został zorganizowany przez Oddział PTTK w Końskich. W miejscowości Niebo ostrowiecki policjant zajął trzecie miejsce w Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego w Maratonie i pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej.

fot. Świętokrzyska Policja

 St. sierż. Norbert Łojek na co dzień służy w Wydziale do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ostrowieckiej komendy. Funkcjonariusz  zaliczył fenomenalny występ uzyskując na trasie 42 km 195 m czas 03:19:20, co  pozwoliło mu stanąć na podium. Zajął trzecie miejsce w Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego w Maratonie i pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej. To był już łącznie 6 maraton naszego kolegi, a zarazem pierwszy w tym roku.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Śmiertelny wypadek na ul. Kaznodziejskiej w Kunowie!

FAKTY

Na „podwójnym gazie” przez Ćmielów!

FAKTY

Koronawirus województwo świętokrzyskie: 26 nowych zakażeń, większość w powiecie pińczowskim!

FAKTY

Szumowski: Polska była w gronie państw, które negocjowały wstępną umowę ws. szczepionek na COVID-19!

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this