Znajdź nas na

FAKTY

Policji tłumaczył, że wybrał się do kolegi! Mężczyzna cierpiący na problemy z pamięcią – odnaleziony!

Po niespełna godzinie poszukiwań ostrowieccy policjanci odnaleźli zaginionego 54-latka, który cierpi na zaniki pamięci. Mężczyzna wyszedł z domu rodzinnego w nieznanym kierunku. Tłumaczył się, że wybrał się do kolegi!

naOSTRO.info

O zaginięciu mężczyzny funkcjonariusze ostrowieckiej policji dowiedzieli się wczoraj (4 czerwca) przed godziną 14.00.  Jak wynikało ze wstępnych ustaleń, schorowany, cierpiący na problemy z pamięcią 54-letni mężczyzna wyszedł z domu w nieznanym kierunku, nikogo o tym nie informując. Mundurowi natychmiast rozpoczęli intensywne poszukiwania. Po niespełna godzinie jeszcze przed formalnym przyjęciem zawiadomienia o zaginięciu, funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą odnaleźli na terenie miasta 54-latka, który jak oświadczył szedł do swego kolegi. Dzięki bardzo szybkim działaniom i zaangażowaniu wszystkich funkcjonariuszy zaginiony bezpiecznie trafił do domu.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Joanna Suska: Nie chciałabym żeby na tej sali była uprawiana polityka! Czy Klub „Świt” Ćmielów stał się elementem gry politycznej?

FAKTY

Joanna Gałęzia nowym dyrektorem ds. finansowym ZOZ w Ostrowcu Świętokrzyskim?

FAKTY

Tężnia solankowa w Ćmielowie już pod koniec września!

FAKTY

Pióra i zeszyty zamienili na karabiny, sale szkolne na pole bitwy! Jak wygląda Ostrowiec Świętokrzyski 99 lat po „Cudzie nad Wisłą”?

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this