Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Poszła na spacer z pupilem, została ogłuszona i okradziona!

Do 12 lat pozbawienia wolności może grozić kobiecie, która w sobotę, 19 października najpierw uśpiła czujność 28-letniej mieszkanki Ostrowca Świętokrzyskiego, a następnie ogłuszyła ją i okradła. Wobec sprawczyni zdarzenia sąd zastosował już środek zapobiegawczy w postaci 3 miesięcznego tymczasowego aresztu.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

W poniedziałek, 21 października do Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim zgłosiła się, 28-letnia kobieta, która zawiadomiła o dokonanym na jej osobie rozboju. Z jej relacji wynikało, że do zdarzenia doszło 19 października w jednym z parków na terenie miasta. Pokrzywdzona przebywała na spacerze ze swoim pupilem, podczas którego poznała przypadkową kobietę. Po jakimś czasie, będąc cały czas w jej towarzystwie, poczuła uderzenie w tył głowy i straciła przytomność. Po chwili, kiedy odzyskała świadomość nie było już nie tylko nieznajomej. Zniknął też jej telefon komórkowy i gotówka (60 złotych), którą posiadała. Wartość strat pokrzywdzona wyceniła na kwotę ponad 3000 złotych.

Do akcji wkroczyli mundurowi z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy. Ich skrupulatna praca oraz dobre rozpoznanie środowisk przestępczych, pozwoliło na ustalenie i zatrzymanie w minioną środę, 23 października, 33-letniej sprawczyni. Kobieta stanęła już przed obliczem sądu, który zastosował wobec niej środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Grozi jej do 12 lat pozbawienia wolności.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Radni KWW Jarosława Górczyńskiego zagłosowali za podwyżką opłat za śmieci! Pomyłka radnego PiS i brak prezydenta na sali!

FAKTY

Od wspólnego świętowania niepodległości, po misję Apollo. Tydzień prac Urzędu Marszałkowskiego w filmowym skrócie! [VIDEO]

FAKTY

Zaginął ostrowczanin! Policja prosi o pomoc!

FAKTY

Wiceprezydent przeprasza za błędy ortograficzne!

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this