Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Poszła na spacer z pupilem, została ogłuszona i okradziona!

Do 12 lat pozbawienia wolności może grozić kobiecie, która w sobotę, 19 października najpierw uśpiła czujność 28-letniej mieszkanki Ostrowca Świętokrzyskiego, a następnie ogłuszyła ją i okradła. Wobec sprawczyni zdarzenia sąd zastosował już środek zapobiegawczy w postaci 3 miesięcznego tymczasowego aresztu.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

W poniedziałek, 21 października do Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim zgłosiła się, 28-letnia kobieta, która zawiadomiła o dokonanym na jej osobie rozboju. Z jej relacji wynikało, że do zdarzenia doszło 19 października w jednym z parków na terenie miasta. Pokrzywdzona przebywała na spacerze ze swoim pupilem, podczas którego poznała przypadkową kobietę. Po jakimś czasie, będąc cały czas w jej towarzystwie, poczuła uderzenie w tył głowy i straciła przytomność. Po chwili, kiedy odzyskała świadomość nie było już nie tylko nieznajomej. Zniknął też jej telefon komórkowy i gotówka (60 złotych), którą posiadała. Wartość strat pokrzywdzona wyceniła na kwotę ponad 3000 złotych.

Do akcji wkroczyli mundurowi z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy. Ich skrupulatna praca oraz dobre rozpoznanie środowisk przestępczych, pozwoliło na ustalenie i zatrzymanie w minioną środę, 23 października, 33-letniej sprawczyni. Kobieta stanęła już przed obliczem sądu, który zastosował wobec niej środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Grozi jej do 12 lat pozbawienia wolności.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this