Znajdź nas na

FAKTY

Powiat ostrowiecki: Dwóch nietrzeźwych kierowców już bez prawa jazdy!

Stan trzeźwości 759 kierujących sprawdzili dziś (poniedziałek, 12 września) policjanci z ostrowieckiej drogówki. Wszystko w ramach działań – ,,Trzeźwy poranek’’. Za jazdę pod wpływem alkoholu dwóch kierujących straciło prawo jazdy. Teraz ich sprawami zajmie się sąd.

Zdjęcie ilustracyjne fot. Świętokrzyska Policja

Dzisiaj (poniedziałek, 12 września) policjanci z ostrowieckiej drogówki skontrolowali stan trzeźwości 759 kierujących, w efekcie czego dwie osoby straciło prawo jazdy. Jako pierwszy na ul. Bałtowskiej w Ostrowcu Świętokrzyskim został zatrzymany 22-letni mieszkaniec gminy Sienno. Mężczyzna kierował pojazdem marki Seat w stanie po użyciu alkoholu. Kolejno do grona nieodpowiedzianych kierujących dołączył 22-letni kierowca Audi. Do jego zatrzymania doszło w miejscowości Boria. Mieszkaniec gminy Bałtów wsiadł za „kółko” swojego auta mając ponad pół promila alkoholu w organizmie. Obaj kierowcy stracili już swoje prawa jazdy. Teraz ich sprawami zajmie się sąd. Kolejno do grona amatorów „na podwójnym gazie ”, dołączył 53-letni mieszkaniec gminy Bodzechów, który w miejscowości Jędrzejowice podróżował rowerem w stanie po użyciu alkoholu. Został on ukarany mandatem karnym w wysokości 1000 złotych.

Mundurowi apelują o rozwagę i odpowiedzialność. Życie i zdrowie wszystkich użytkowników dróg zależy od nas samych. Trzeźwość powinna być dla każdego sprawą priorytetową. Tylko w ten sposób możemy dać sobie i innym gwarancję bezpieczeństwa na drodze.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this