Znajdź nas na

FAKTY

Próbowali uprowadzić pięciolatka z przedszkola w Ożarowie!

Trzech nastolatków zostało zatrzymanych przez policję w Ożarowie po próbie uprowadzenia pięcioletniego chłopca z przedszkola. Teraz sprawcy będą musieli stawić się przed Sądem Rodzinnym.

Źródło: Freepik

Trzej nastolatkowie zostali zatrzymani przez policję w Ożarowie po próbie uprowadzenia pięcioletniego chłopca z przedszkola. Do zdarzenia doszło przedwczoraj (24 kwietnia).

Według informacji przekazanych przez policję, trzej nastolatkowie przybyli do przedszkola w Ożarowie i zażądali od pracownicy wydania im pięcioletniego chłopca, który został wskazany przez nich z imienia i nazwiska. Kobieta natychmiast zareagowała i nie tylko odmówiła wydania dziecka, ale również niezwłocznie powiadomiła o zdarzeniu rodziców chłopca. Policja została wezwana na miejsce, a dzielnicowy po zapoznaniu się z zapisami monitoringu ustalił tożsamość sprawców.

Jak się okazało, zatrzymani to dwaj mieszkańcy powiatu opatowskiego w wieku 14 i 15 lat oraz 16-letni ostrowczanin. Policja przesłuchała ich w charakterze nieletnich sprawców czynów karalnych i przekazała sprawę do Sądu Rodzinnego.

Śledztwo w tej sprawie jest w toku, a policja apeluje do osób, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, o kontakt z Komisariatem Policji w Ożarowie.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this