Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Przemysław Cielecki wyrzucony z Porozumienia!

Przemysław Cielecki nie jest już członkiem partii Porozumienie Jarosława Gowina. – Pan Przemysław Cielecki został wykluczony, wyrzucony z partii Porozumienie Jarosława Gowina przez Krajowy Sąd Koleżeński na wniosek złożony przez prezydium Zarządu Krajowego Porozumienia ze względu na wielokrotne łamanie statutu – informację potwierdził nam Jan Strzeżek, zastępca rzecznika prasowego Porozumienia Jarosława Gowina.

Przemysław Cielecki. Fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Na wniosek prezydium Zarządu Krajowego Porozumienia, Krajowy Sąd Koleżeński wykluczył Przemysława Cieleckiego z Partii Porozumienie Jarosława Gowina. Dotychczas Przemysław Cielecki pełnił tam funkcję sekretarza Zarządu Okręgowego Porozumienia w województwie świętokrzyskim.

Jan Strzeżek, zastępca rzecznika prasowego Porozumienia Jarosława Gowina podkreśla, że Przemysław Cielecki wielokrotnie łamał statut. 

– Działał na szkodę partii i tutaj mowa m.in. o legitymizowaniu działań Adama Bielana i pana posła Michała Cieślaka, również wyrzuconych z Porozumienia, którzy podszywają się pod funkcjonowanie Porozumienia Jarosława Gowina – tłumaczy. 

Rzecznik odniósł się też do słów Przemysława Cieleckiego, jakie padły na łamach Gazety Wyborczej Kielce „wyrzucają mnie osoby, które nie mają do tego prawa”. 

– Zdaję sobie sprawę, że niektórzy mają problem, żeby przyswoić pewne najprostsze fakty, ale jeżeli wrócimy ze świata Adama Bielana, wrócimy ze świata nierealnego do rzeczywistego, zobaczymy, że prezesem Porozumienia jest Jarosław  Gowin, a Michał Cieślak, Adam Bielan i pan Cielecki  w porozumieniu nie są, bo zostali wrzuceni – podsumowuje  Jan Strzeżek.   

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this