Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Przez pięć lat unikał więzienia! Zatrzymali go ostrowieccy policjanci!

Przez pięć lat skutecznie unikał kary. Mowa o 29-latku poszukiwanym listem gończym, wydanym przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Św. W ubiegłym tygodniu zatrzymali go ostrowieccy kryminalni. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Jak poinformowała Ewelina Wrzesień, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Św., policjanci z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób ostrowieckiej komendy, od pewnego czasu zbierali nowe informacje dotyczące możliwego miejsca pobytu 29-letniego mieszkańca miasta.

Mężczyzna poszukiwany był listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim. W ubiegłym tygodniu ostrowieccy kryminalni namierzyli go na terenie powiatu ostrowieckiego. 29-latek, który przez 5 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości był zaskoczony spotkaniem z policjantami. Poszukiwany ma do odbycia karę 8 miesięcy pozbawienia wolności za udział w pobiciu. Trafi już do zakładu karnego.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Województwo świętokrzyskie: 29 nowych zakażeń koronawirusem! Wśród nich nastolatek z powiatu ostrowieckiego!

FAKTY

Jolanta Smulczyńska: Powiedziała Matka Boża, że musi mieć ładną figurkę! W Nietulisku Małym mieszańcy ratują blisko 150-letnią kapliczkę!

FAKTY

Zarząd Województwa Świętokrzyskiego wsparł ostrowieckie starostwo! 4,5 mln zł unijnego wsparcia trafi do 160 podmiotów z powiatu ostrowieckiego!

FAKTY

Ostrowiecki szpital powrócił do pracy! Będzie przeprowadzał testy wykrywające przeciwciała koronawirusa!

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this