Znajdź nas na

FAKTY

Służby ratunkowe postawione na nogi przez… wybuch pojemnika z pianką montażową!

Wracamy do wczorajszej (wtorek, 11 sierpnia) interwencji służb ratowniczych na osiedlu Stawki w Ostrowcu Św. Brało w nich udział 6 jednostek straży pożarnej, pogotowie, policja, pogotowie gazowe, a także straż miejska. Jak się okazało wszystko przez pojemnik z pianką montażową. Mężczyzna, który prowadził prace remontowe w jednym z bloków na os. Stawki próbował przewiercić go przy pomocy… wkrętarki. Nikomu nic się nie stało. Tym razem skończyło się na strachu i… postawieniu na nogi służb ratowniczych.

Zdjęcie ilustracyjne fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

– Otrzymaliśmy informację, że w jednym z bloków na osiedlu Stawki najprawdopodobniej doszło do wybuchu – wyjaśnia Barbara Majdak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowcu Św.

Na numer alarmowy dzwonili mieszkańcy jednego z bloków na Osiedlu Stawki. Tłumaczyli, że widzieli oślepiający błysk i słyszeli głośny hałas. Okazało się, że w jednym z bloków prowadzone są prace remontowe. 

– Mężczyzna, które je prowadził próbował wkrętarką przewiercić pojemnik z pianką montażową  – wyjaśnia Barbara Majdak. 

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Skończyło się na strachu i hałasie, a także zaangażowaniu do zdarzenia służb ratunkowych: 6 jednostek straży pożarnej, policji, pogotowia gazowego, pogotowia ratunkowego i straży miejskiej. 

– Lokatorzy nie wymagali pomocy medycznej – podsumowuje Barbara Majdak. 

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this