Znajdź nas na

FAKTY

Służby ratunkowe postawione na nogi przez… wybuch pojemnika z pianką montażową!

Wracamy do wczorajszej (wtorek, 11 sierpnia) interwencji służb ratowniczych na osiedlu Stawki w Ostrowcu Św. Brało w nich udział 6 jednostek straży pożarnej, pogotowie, policja, pogotowie gazowe, a także straż miejska. Jak się okazało wszystko przez pojemnik z pianką montażową. Mężczyzna, który prowadził prace remontowe w jednym z bloków na os. Stawki próbował przewiercić go przy pomocy… wkrętarki. Nikomu nic się nie stało. Tym razem skończyło się na strachu i… postawieniu na nogi służb ratowniczych.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

– Otrzymaliśmy informację, że w jednym z bloków na osiedlu Stawki najprawdopodobniej doszło do wybuchu – wyjaśnia Barbara Majdak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowcu Św.

Na numer alarmowy dzwonili mieszkańcy jednego z bloków na Osiedlu Stawki. Tłumaczyli, że widzieli oślepiający błysk i słyszeli głośny hałas. Okazało się, że w jednym z bloków prowadzone są prace remontowe. 

– Mężczyzna, które je prowadził próbował wkrętarką przewiercić pojemnik z pianką montażową  – wyjaśnia Barbara Majdak. 

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Skończyło się na strachu i hałasie, a także zaangażowaniu do zdarzenia służb ratunkowych: 6 jednostek straży pożarnej, policji, pogotowia gazowego, pogotowia ratunkowego i straży miejskiej. 

– Lokatorzy nie wymagali pomocy medycznej – podsumowuje Barbara Majdak. 

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Ćmielów: Zamówił pizzę i za nią nie zapłacił, potem okradł sklep spożywczo-przemysłowy! Został aresztowany na 3 miesiące!

FAKTY

Koronawirus: 1136 nowych przypadków zakażenia w Polsce, 36 z nich na terenie województwa świętokrzyskiego!

FAKTY

Przemysław Długosz: Nowelizacja ustawy o ochronie zwierząt to zamach na polskie rolnictwo! Akcja ulotkowo-informacyjna na targowisku miejskim!

FAKTY

Konsultant ds. medycyny rodzinnej: problem z kierowaniem osób z kwarantanny na testy!

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this