Znajdź nas na

FAKTY

Śmiertelnie potrącił rowerzystę i zbiegł z miejsca zdarzenia! Poszukuje go starachowicka Policja!

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w poniedziałek, 21 września tuż przed godziną 21.00 na Drodze Krajowej nr 42 w Wielkiej Wsi w gminie Wąchock. Kierowca pojazdu o srebrnym kolorze potrącił rowerzystę i odjechał z miejsca zdarzenia. Niestety 20-letni rowerzysta w wyniku poniesionych obrażeń zmarł. Starachowiccy policjanci proszą o pomoc świadków zdarzenia.

foto: naOSTRO.info

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach proszą o pomoc świadków zdarzenia, do którego doszło 21 września kilkanaście minut przed godziną 21 na drodze krajowej nr 42 w miejscowości Wielka Wieś w gminie Wąchock. 

W zdarzeniu brał udział rowerzysta, który w wyniku potrącenia przez pojazd koloru srebrnego poniósł śmierć na miejscu. Kierujący samochodem odjechał z miejsca zdarzenia.    

Starachowiccy policjanci prowadzą czynność zmierzające do ustalenia danych osobowych kierującego samochodem. 

– Poszukujemy osób, które były świadkami tego zdarzenia lub posiadają wiedzę mogącą przyczynić się do ustalenia jego przebiegu. Szczególnie o kontakt prosimy osoby mające w samochodzie zainstalowaną kamerę i przejeżdżały w tym czasie drogą krajową nr 42 w gminie Wąchock w miejscowości Wielka Wieś  apelują Policjanci.

 Można stawić się osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Starachowicach przy al. Armii Krajowej 27 lub telefonować na całodobowe numery telefonów 47 8043 200, 47 8043 205  i 112.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this