Znajdź nas na

FAKTY

Spada liczba zakażonych koronawirusem w Polsce! Świętokrzyskie: 13 nowych zakażeń, 2 ozdrowienia!

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Kielcach, w województwie świętokrzyskim odnotowano 13 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. To mieszkańcy powiatów: starachowickiego, buskiego i kieleckiego. Na terenie naszego województwa potwierdzono także dwa ozdrowienia w powiecie koneckim. Minionej doby w Polsce odnotowano 502 zakażenia koronawirusem. Zmarło 6 zakażonych osób.

Zdjęcie ilustracyjne

O 502 nowych i potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem poinformowało dziś (niedziela, 13 września) Ministerstwo Zdrowia. Zakażone osoby pochodzą z województw: mazowieckiego (85), wielkopolskiego (73), małopolskiego (66), pomorskiego (55), śląskiego (53), podkarpackiego (33), lubelskiego (26), kujawsko-pomorskiego (21), łódzkiego (18), podlaskiego (17), dolnośląskiego (16), świętokrzyskiego (13), warmińsko-mazurskiego (13), lubuskiego (6), opolskiego (5), zachodniopomorskiego (2).

Minionej doby zmarło 6 zakażonych osób. Najmłodsza z nich miała 54-lata.

– Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Kielcach, w województwie świętokrzyskim odnotowano 13 nowych przypadków zakażenia koronawirusem – wyjaśnia Marzena Chodakowska z Biura Prasowego Wojewody Świętokrzyskiego. 

To: 57-letnia kobieta z powiatu starachowickiego, 62-letnia kobieta z powiatu buskiego, 63-letnia kobieta z powiatu starachowickiego, 76-letni mężczyzna z powiatu kieleckiego, 65-letni mężczyzna z powiatu kieleckiego, 85-letnia kobieta z powiatu kieleckiego, 52-letnia kobieta z powiatu kieleckiego, 72-letni mężczyzna z powiatu kieleckiego, 28-letnia kobieta z powiatu kieleckiego, 50-letnia kobieta z powiatu starachowickiego, 44-letnia kobieta z powiatu kieleckiego, 82-letnia kobieta z powiatu kieleckiego, 24-letnia kobieta z powiatu kieleckiego. 

Ponadto na terenie województwa świętokrzyskiego potwierdzono 2 ozdrowienia w powiecie koneckim.

 W sumie na terenie województwa świętokrzyskiego stwierdzono 1635 zachorowań na COVID-19, w tym 53 zgony oraz 1199 ozdrowień.

Obecnie: 44 osoby są hospitalizowane, 1372 osoby są poddane kwarantannie, 42 osoby objęte są nadzorem epidemiologicznym.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Ćmielów: Zamówił pizzę i za nią nie zapłacił, potem okradł sklep spożywczo-przemysłowy! Został aresztowany na 3 miesiące!

FAKTY

Koronawirus: 1136 nowych przypadków zakażenia w Polsce, 36 z nich na terenie województwa świętokrzyskiego!

FAKTY

Przemysław Długosz: Nowelizacja ustawy o ochronie zwierząt to zamach na polskie rolnictwo! Akcja ulotkowo-informacyjna na targowisku miejskim!

FAKTY

Konsultant ds. medycyny rodzinnej: problem z kierowaniem osób z kwarantanny na testy!

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this