Znajdź nas na

FAKTY

Spotkajmy się on-line podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich!

Zapraszamy wszystkich beneficjentów Funduszy Europejskich do udziału w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich. Tegoroczna edycja będzie zupełnie wyjątkowa – odbywa się wyłącznie w formule on-line. Wirtualne spacery, warsztaty, szkolenia, webinaria i mnóstwo innych atrakcji odbędzie się podczas weekendu 25-27 września.

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

Podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich  pokazujemy efekty projektów zrealizowanych w Polsce z udziałem Funduszy Europejskich, zachęcamy również do korzystania z unijnego wsparcia i aplikowania o środki. Będzie to już siódma odsłona tej największej akcji promocyjnej FE, tym razem w zmienionej formule – wyłącznie on-line.

Na stronie dniotwarte.eu można już obejrzeć pierwsze materiały filmowe i odbyć wirtualny spacer po miejscach i obiektach, które powstały bądź rozwinęły się dzięki Funduszom Europejskim. Kulminacyjnym momentem DOFE będzie weekend 25-27 września z mnóstwem atrakcji podczas transmisji na żywo.

Zapraszamy wszystkich beneficjentów z województwa świętokrzyskiego do wzięcia udziału w akcji i zaprezentowania swoich projektów. Pokażmy, jak zmienia się nasz region dzięki Funduszom Europejskim. Czekamy na Wasze materiały filmowe, prezentacje i fotografie.

Zachęcamy również do uczestnictwa w towarzyszącym DOFE konkursie. Zrealizowałeś przedsięwzięcie dzięki Funduszom Europejskim? Twoja jednostka (firma, fundacja, stowarzyszenie czy szkoła) zyskała nową infrastrukturę i dynamicznie się rozwinęła? A może założyłeś zupełnie nowy biznes i Twój innowacyjny pomysł podbił rynek? Pokaż nam swój projekt i zgarnij atrakcyjne nagrody! Nagraj amatorski filmik, w którym zaprezentujesz projekt zrealizowany dzięki  dofinansowaniu z Funduszy Europejskich i prześlij nam na adres dniotwarte@mfipr.gov.pl  lub poprzez platformę hostingową do przesyłania plików wraz ze skanem podpisanego Formularza pobranego ze strony internetowej www.dniotwarte.eu. Najlepsze filmy nagrodzimy realizacją profesjonalnego spotu promującego projekt oraz sprzętem foto-wideo.

Organizatorem DOFE jest Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej.  W świętokrzyskim akcję koordynuje Odział Informacji, Promocji i Pomocy Technicznej w Departamencie Inwestycji i Rozwoju UMWŚ: tel. 41 365 81 80, e-mail: anna.rdzanek-kapsa@sejmik.kielce.pl

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this