Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Sześć łodzi i dwa samochody na parkingu Skarbówki! Co tam robią? Zapytaliśmy u źródła!

Od wczoraj dzwonią do nas Czytelnicy z pytaniem, dlaczego na parkingu należącym do Urzędu Skarbowego w Ostrowcu Świętokrzyskim, znajdują się przykryte plandekami łodzie i samochody typu pick-up. Zapytaliśmy u źródła.

fot. Czytelnik

Od wczoraj Czytelnicy pytają nas o nietypowe pojazdy zaparkowane na terenie parkingu Urzędu Skarbowego w Ostrowcu Świętokrzyskim. O to dlaczego tam stoją zapytaliśmy Mirosława Sejdzińskiego, naczelnika Urzędu Skarbowego w Ostrowcu Świętokrzyskim.

– Na parkingu należącym do Urzędu Skarbowego w Ostrowcu Świętokrzyskim znajduje się 6 łodzi motorowych i 2 samochody o szacunkowej wartości rynkowej ok. 500 tys. zł – tłumaczy Mirosław Sejdziński.

Komornik Skarbowy zajął je w dniach 21-22 lutego w związku z toczącym się postępowaniem egzekucyjnym, będącym następstwem min. niewykonania wydanych przez US w Ostrowcu Świętokrzyskim decyzji w zakresie podatku od towarów i usług.

– W przypadku uregulowania przez dłużnika zaległości objętych postępowaniem egzekucyjnym przed ich sprzedażą zajęte rzeczy ruchome wrócą do właściciela – tłumaczy naczelnik ostrowieckiej skarbówki.

W przypadku nieuregulowania przez dłużnika zaległości zostaną podjęte czynności mające na celu sprzedaż zajętych ruchomości.

Za zdjęcie dziękujemy naszemu Czytelnikowi.

Przypominamy, że na Wasze zdjęcia czekamy pod adresem: redakcja@naostro.info

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this