Znajdź nas na

Subscribe

PO GODZINACH

Szukasz pracy? Przyjdź na targi!

26 lutego (wtorek), w godzinach 10.00-13.00 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego (dawna „Samochodówka”) przy ul. Mickiewicza 1 w Ostrowcu Św. odbędą się targi pracy.

Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Będzie to szansa na bezpośredni kontakt z potencjalnymi pracodawcami dla wszystkich poszukujących lub chcących zmienić dotychczasową pracę, ale także okazja na promocję szkolnictwa zawodowego.

Organizatorzy wydarzenia zapraszają do udziału: młodzież szkół podstawowych, gimnazjalnych, średnich, studentów i absolwentów, a także osoby bezrobotne i poszukujące pracy.

Swoją ofertę edukacyjną przedstawi także Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Pracodawcy przedstawią aktualne oferty pracy, wymagania, warunki i korzyści wynikające z zatrudnienia. Osoby biorące udział w Targach będą mogły też zapoznać się z ofertą szkoleń, a także uzyskać wsparcie informacyjne w zakresie zakładania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Organizatorem Targów są: Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrowcu Św., Młodzieżowe Centrum Kariery w Ostrowcu Św. i Świętokrzyska Wojewódzka Komenda OHP w Kielcach.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this