Znajdź nas na

PO GODZINACH

To konkurs dla całych rodzin! Namaluj Kartkę Bożonarodzeniową!

Okres Świąt Bożego Narodzenia i poprzedzających je przygotowań, to wyjątkowy i magiczny czas, sprzyjający rodzinnym aktywnościom, które nie tylko umacniają więzi, ale także pielęgnują zwyczaje i tradycje Świąt Bożego Narodzenia. Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie, jak co roku przygotowało z tej okazji świąteczny konkurs rodzinny.

Kartka Bożonarodzeniowa - zapowiedź konkursu Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

Jeśli lubicie malować, rysować i tworzyć nietuzinkowe życzenia swoje talenty możecie pokazać szerokiej publiczności, konkurs na projekt kartki bożonarodzeniowej z bajkowymi życzeniami, jest dla Was. Mile widziane są prace konkursowe nawiązujące do postaci bajkowych, które można spotkać w Europejskim Centrum Bajki. 

Termin nadsyłania prac mija 25 listopada!

Nagrody czekają! Laureat (rodzina) I miejsca otrzyma kartę podarunkową do sieciowego sklepu elektronicznego o wartości 200 zł oraz 10 wydrukowanych kartek.

Kontakt w sprawie konkursu: Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie, ul. Kornela Makuszyńskiego 1, 28-133 Pacanów, Katarzyna Jamroży, tel. 41 376 50 88,  e mail: wydarzenia@centrumbajki.pl

Życzymy powodzenia!

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this