Znajdź nas na

FAKTY

Tragedia w jednej z ostrowieckich restauracji! Nie żyje 31-letnia pracownica!

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło dziś w nocy (23 sierpnia) w jednej z ostrowieckich restauracji. Jak poinformowała nas Beata Grubner z Komendy Powiatowe Policji w Ostrowcu Św. 10 metrowy regał z produktami przewrócił się na jedną z pracownic. Pomimo akcji reanimacyjnej 31-latka zmarła. Na miejscu zdarzenia podjęte zostały czynności pod nadzorem prokuratora i przedstawiciela Inspekcji Pracy. O oficjalne stanowisko zapytaliśmy też biuro prasowe McDonald’s.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

– Otrzymaliśmy informację o 2.13, że doszło do wypadku w pracy w restauracji McDonald’s w Ostrowcu Św. Z otrzymanych relacji wynikało, że 31-letnia kobieta, wykonywała swoje obowiązki w pomieszczeniu chłodni. W pewnym momencie w niewyjaśnionych okolicznościach doszło do przewrócenia się regału z produktami, który przycisnął tę kobietę. To był dość duży regał około 10 metrów na 1.60  m – tłumaczy Beata Grubner z Komendy Powiatowe Policji w Ostrowcu Św.

Podkreśla, że kobieta znaleziona została przez drugiego pracownika  po około 10 minutach. 

Pomimo, że natychmiast została podjęta akcja reanimacyjna, kobieta zmarła. 

– Nie udało się uratować jej życia. W restauracji podjęte zostały wszystkie czynności pod nadzorem prokuratora. Był również obecny reprezentant Inspekcji Pracy.  W tej chwili trwa wyjaśnianie okoliczności tego zdarzenia – tłumaczy Beata Grubner.

Restauracja pozostaje nieczynna. O oficjalne stanowisko poprosiliśmy też biuro prasowe McDonald’s. Gdy tylko otrzymamy odpowiedź, powrócimy do tematu. 

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this