Znajdź nas na

FAKTY

Tragedia w Szwarszowicach, w gminie Bodzechów! Nie żyje kobieta!

Tragicznie zakończyły się poszukiwania 48-letniej kobiety, prowadzone przez ostrowieckich, ćmielowskich i kunowskich policjantów. Po kilkugodzinnej akcji, dziś (wtorek, 11 stycznia) nad ranem ciało kobiety z jednej ze studzienek w Szwarszowicach wydobyli strażacy. – Działania były długotrwałe, ponieważ był ciężki dostęp, studnia była bardzo wąska – mówi Sebastian Klaus z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowcu Św.

fot. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowcu Św.

Wczoraj (poniedziałek, 10 stycznia) o godzinie 21.20 dyżurny ostrowieckiej jednostki policji otrzymał informację o zaginięciu 48-letniej mieszkanki Ostrowca Św.

Natychmiast zaczęły się poszukiwania, w których udział brali ostrowieccy, ćmielowscy i kunowscy mundurowi. 

– W trakcie prowadzonych czynności ustalili, że prawdopodobnie kobieta wpadła lub wskoczyła do studni, znajdującej się na jednej z posesji w gminie Bodzechów.  Po północy strażacy podjęli próbę wydobycia kobiety ze studni. Ostatecznie udało się to dopiero po godzinie 6 rano. Jej życia nie udało się uratować. Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonują czynności wyjaśniające, próbują ustalić co dokładnie się wydarzyło  – mówi Ewelina Wrzesień, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Św. 

fot. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowcu Św.

Sebastian Klaus  z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowcu Św. podkreśla, że akcja była długotrwała,  ponieważ był utrudniony dostęp do kobiety, studnia była bardzo wąska. Po wydobyciu kobiety, przybyły na miejsce lekarz pogotowia stwierdził zgon. 

– Otrzymaliśmy zgłoszenie, aby pomóc policji w poszukiwaniu zaginionej kobiety. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia, w wyniku poszukiwań, okazało się, że kobieta znajduje się na dnie studni o głębokości około 20 metrów – relacjonuje Sebastian Klaus z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowcu Św.   

fot. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowcu Św.

 

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this