Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Tragiczny początek weekendu! Śmiertelny wypadek na Kilińskiego!

46-letni kierowca Forda Mondeo najpierw zjechał na ścieżkę rowerową, następnie zahaczył o słup oświetleniowy i dachował. Mimo udzielonej pomocy – zmarł w szpitalu. Prokuratura wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Do tego tragicznego w skutkach wypadku doszło przed godziną 15.00 na ulicy Kilińskiego, przy stacji paliw.

– Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem osobowym marki Ford Mondeo, jadący ulicą Chrzanowskiego, w kierunku, ulicy Kilińskiego z nieustalonej dotychczas przyczyny zjechał najpierw na ścieżkę rowerową, po czym przy skrzyżowaniu ulic Chrzanowskiego z ul. Kilińskiego zahaczył o słup oświetleniowy, następnie przejechał przez skrzyżowanie na wprost, niszcząc barierki osłaniające drogę, po czym uderzył w nasyp ziemi, w wyniku czego pojazd uległ przewróceniu na dach – tłumaczy sierż. sztab. Sylwester Kaniewski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim.

W akcji brały udział cztery zastępy straży pożarnej, 11 ratowników.

– Przyjeżdżając na akcję zauważyliśmy, że w aucie jest zakleszczony mężczyzna. Natychmiast go uwolniliśmy. Był przytomny, przekazaliśmy go będącemu na miejscu zespołowi pogotowia ratunkowego – mówi st. kpt. mgr inż. Barbara Majdak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Zadania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i usunięcia pojazdu.

W wyniku zdarzenia, kierujący Fordem został przewieziony do szpitala, gdzie pomimo udzielonej pomocy zmarł.

Na miejscu wykonane zostały czynności procesowe przy udziale prokuratora. Prokuratura wyjaśni okoliczności tego zdarzenia.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this